NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Ryšys su vaiku, ryšys su savimi

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 24.49 SoldOut

Knygos "Ryšys su vaiku, ryšys su savimi " aprašymas

Tėvystės psichologija - dvipusė, ji susideda iš vaikų ir tėvų poreikių, norų, jausmų ir reikalų. Tėvystei ir vaikų auginimui skirtuose pokalbiuose, seminaruose, literatūroje dėmesio vaikų auginimui yra daug, o tėvų vidiniams išgyvenimams dažnai trūksta. Tačiau net ir neįvardinti, nepamatyti tėvų jausmai, neišvengiamai veikia vaikus ir ryšį, kurį su jais kuriame.

Eglės Lukinaitės–Vaičiurgienės knyga „Ryšys su vaiku, ryšys su savimi“ apjungia šį tėvystės dvipusiškumą. Pirmoji knygos dalis yra apie vaikų raidą ir psichologiją, bei dėmesingą, atliepiančią, sąmoningą tėvystę. Antroji – apie pačius tėvus, mūsų vidinį pasaulį, jausmus ir išgyvenimus. Mūsų pačių santykis su savimi yra pagrindas tam, kokį santykį su aplinkiniais ir savo vaikais mes kursime. Nesukūrę ryšio su savimi, augindami vaikus tiesiog įstrigsime bandydami taikyti aibę realybėje neveikiančių patarimų. Taip dažnai ir nutinka.

Ryšys šioje knygoje „Ryšys su vaiku, ryšys su savimi“ įgauna ir dar kitą prasmę – tai tamprus ryšys tarp šių dviejų tėvystės pusių – vaikų ir savęs, kaip tėvų, auginimo.

Knygoje „Ryšys su vaiku, ryšys su savimi“ rasite:

    - Mokslu grįstą vaikų auginimo psichologijos teoriją ir praktiką;

    - Praktinius būdus, patarimus, kaip kurti ryšį su vaikais;

    - Psichologinio darbo praktika paremtą tėvystės jausmų žemėlapį;

    - Įrankius ryšio su savimi ir kitais kūrimui;

    - Asmeninius autorės, kaip dviejų vaikų mamos, pasidalijimus savo patirtimi ir jausmais;

    - Empatijos, palaikymo, nuraminimo ir įkvėpimo.

Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė - psichologė, dviejų mergaičių mama, psichologijos studijos šeimai “Natūrali Motinystė” ir tinklaraščio “Ryšyje” įkūrėja. Specializuojasi nėštumo, gimdymo ir tėvystės psichologijos, santykių ir ryšio kūrimo temose.


  • Autorius: Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 324
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094759468

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ryšys su vaiku, ryšys su savimi "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ryšys su vaiku, ryšys su savimi ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ryšys su vaiku, ryšys su savimi " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ryšys su vaiku, ryšys su savimi " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ryšys su vaiku, ryšys su savimi "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ryšys su vaiku, ryšys su savimi " perkama kartu