0

Ryto spindesys

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9789955223862

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ryto spindesys" aprašymas

"Ryto spindesys" - šeštoji Sarah Jio knyga lietuviškai. 2013-2015 m. leidykla "Baltos lankos" išleido penkis autorės romanus - "Kovo žibuoklės", "Pajūrio trobelė", "Gegužės pūga", "Paskutinė kamelija" ir "Meilė tavo akyse". Visi šie kūriniai sulaukė sėkmės.

Prie Siatlo Junjono ežero kranto plūduriuoja Valčių gatvė. Tolimiausioje prieplaukos aikštelėje supasi namas-laivas, apkaltas senstelėjusiomis kedrų skiedromis ir apraizgytas "Ryto spindesio" – balto žydinčio vijoklio, kurio žavesys apgaulingas, virkščiomis. Šeštą dešimtmetį čia apsigyvena Penė, naujoji ponia Ventvort. Ji, sėkmingo vietinio dailininko, kuriam lemta išgarsėti visoje šalyje, mūza, svajoja apie gyvenimo pilnatvę. Šiandien tas pats plūduriuojantis namas vilioja Eidą Santorini. Ji tikisi, kad švelnus jo sūpavimasis numalšins asmeninės tragedijos, kuri ją išvijo iš Niujorko, keliamą skausmą.

Apsistojusi naujuosiuose namuose, Eida aptinka skrynią, pilną užuominų apie meilės istoriją, kuri gimė Siatlo simboliu tapusioje vietovėje. Kaimynai apie praeitį atskleidžia tik tiek, kad gražioji ir paslaptingoji Penė žavėjo visus, kurie ją pažinojo. Kelionių rašytoja Eida nujaučia čia slypinčią gyvenimo kelionę. Valčių gatvėje susilieja paslaptinga Penės praeitis ir miglota Eidos ateitis.

"Jio - viena skaitomiausių moterų rašytojų Amerikoje."
Woman's World

Sarah Jio romanai patenka į "New York Times" perkamiausių knygų sąrašus. Jio yra žurnalistė, Glamour.com tinklaraščiui rašo apie sveikatą ir sportą. Jos straipsniai publikuojami tokiuose populiariuose žurnaluose kaip "Redbook", "The Oprah Magazine", "Glamour", "SELF", "Real Simple", "Fitness, Marie Claire" ir kituose.

Iš anglų kalbos vertė Lyra Donovan


Parašykite atsiliepimą apie "Ryto spindesys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ryto spindesys, kurią skaitytojams dovanoja Sarah Jio. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sarah Jio su knyga Ryto spindesys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ryto spindesys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sarah Jio. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ryto spindesys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ryto spindesys" perkama kartu