Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Sąmoningo kvėpavimo spalvos

Kaina: 12,49 €
Kaina su kodu: 11,24 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 12.49 InStock
Į krepšelį 11,24 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Sąmoningo kvėpavimo spalvos" aprašymas

„Sąmoningo kvėpavimo spalvos“ – Linos Rudaitienės autorinė knyga, kurioje aprašomi tikslūs metodai, kaip reikia išmokti prigimtinio sąmoningo kvėpavimo ir integruoti jį į savo gyvenimą.

Knyga paremta apie 30 metų įvairių kvėpavimo technikų asmenine praktika, apie 20 metų individualių ir grupinių kvėpavimo, saviugdos, dvasinių dėsnių pažinimo ir kt. mokymų patirtimi.

Sąmoningas prigimtinis kvėpavimas padės jaustis vis geriau, išmokti valdyti savo reakcijas, dėmesį, energijas, koreguoti savo būseną. Taip pat pagelbės paleidžiant įtampas, gerinant savo būties kokybę, savijautą bei įprasminant sėkmingą veiklą.

Knygoje „Sąmoningo kvėpavimo spalvos“ prigimtinis kvėpavimas nuosekliai perauga į vis labiau sąmoningą, energetinį ir galiausiai dvasinį kvėpavimą. Čia gausu kvėpavimo atspalvių, kurie savo spektru išsiskleidžia skirtingais pritaikymo būdais kasdienybėje: kaip pažinti save, savo Sielą, dvasinę prigimtį, pradėti sąmoningą dvasinį gyvenimą, atrasti savo svarbiausius tikslus ir pašaukimą. Knygoje „Sąmoningo kvėpavimo spalvos“ išsamiai pristatomi teminiai kvėpavimo pavyzdžiai, vedantys į kūrybišką kvėpavimo pritaikymą gyvenime.


  • Autorius: Lina Rudaitienė
  • Leidėjas: Sąmoninga kūryba
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 13x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090802601

Parašykite atsiliepimą apie "Sąmoningo kvėpavimo spalvos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Lina Rudaitienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sąmoningo kvėpavimo spalvos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sąmoningo kvėpavimo spalvos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sąmoningo kvėpavimo spalvos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sąmoningo kvėpavimo spalvos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lina Rudaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sąmoningo kvėpavimo spalvos" perkama kartu