Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Saulute, motinute. Tautosaka Piemenukų popietei

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 2.77 SoldOut

Knygos "Saulute, motinute. Tautosaka Piemenukų popietei" aprašymas

Mokymo priemonė skirta muzikos ir pradinių klasių specialybių studentams, studijuojantiems etnokultūros, etnomuzikos dalykus. Čia pateikiamos piemenų melodijos, paprotinė, pasakojamoji ir smulkioji tautosaka, rateliai. Remdamiesi šia medžiaga, studentai kaups tautosakinių renginių mokykloje (konkrečiai – Piemenukų popietei) organizavimo įgūdžius.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Saulute, motinute. Tautosaka Piemenukų popietei"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Saulute, motinute. Tautosaka Piemenukų popietei", Sud. Marija Baltrėnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Marija Baltrėnienė su knyga "Saulute, motinute. Tautosaka Piemenukų popietei" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Saulute, motinute. Tautosaka Piemenukų popietei" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Marija Baltrėnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Saulute, motinute. Tautosaka Piemenukų popietei" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Saulute, motinute. Tautosaka Piemenukų popietei" perkama kartu