⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Senolių receptai. Žinynas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2015-11-03 milda

700 psl. knyga, ne šiaip sau...


Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 15.99 SoldOut

Knygos "Senolių receptai. Žinynas" aprašymas

Knygoje "Senolių receptai. Žinynas" pateikiami įvairių ligų gydymo receptai vaistiniais augalais. Knyga skirta tiems, kurie domisi savo sveikata ir nori gydytis natūraliais vaistais.

Atsigręžkime į sukauptą senolių patirtį, patarimus, prisiminkime miškų, pievų, sodo bei daržo gėrybes, galinčias išgelbėti nuo daugelio ligų.

Įvadas

ĮVADAS


Knygoje pateikiami įvairių ligų gydymo receptai vaistiniais augalais. Knyga skirta tiems, kurie domisi savo sveikata ir nori gydytis natūraliais vaistais. Svarbu laiku pradėti, kol ligos nepavertė mūsų gyvenimo nepakeliamo.

Pasitikėdami tik gydytojais ir vaistais, užmirštame natūralias organizmo galias, kad gydo pati gamta, o gydytojai jai tik padeda. Kartais organizmui reikia tik atsargiai padėti ne kartą išbandytomis liaudies gydymo priemonėmis. Esant pradinei ligos stadijai vaistinių augalų preparatai gali sustabdyti ligą ar bent palengvinti jos eigą. Žinoma, jei per mažai rūpinomės savo sveikata ir susirgome rimta liga, tenka išbandyti visą kompleksą šiuolaikinių vaistų, nes jie veikia greičiau ir veiksmingiau nei vaistažolių preparatai.

Paūmėjus ligai vaistažolės gali būti pagalbinė priemonė, mažinanti vaistų toksiškumą ir padedanti greičiau pasveikti. Tačiau sveikstant stipriai veikiančius vaistus vertėtų pakeisti natūraliais vaistažolių užpilais, nuovirais, trauktinėmis, arbatomis.


Nepamainomi ir ypač patikimi vaistažolių preparatai sergant lėtinėmis ligomis. Juos galima vartoti ilgai, nes jie neturi šalutinio poveikio ir dažnai apsaugo kitus organus nuo komplikacijų. Vaistažolių preparatus būtina gerti apie du mėnesius, po to padaryti 10-14 dienų pertrauką. Savijauta dažniausiai pagerėja po 2-3 savaičių, visiškai išsigydoma tik nuolat vartojant vaistažoles ne trumpiau kaip pusę metų, kartais 1,5-2 metus.

Jei esame linkę sirgti tam tikra liga, būtina profilaktiškai vartoti vaistažolių mišinius du kartus per metus: po du mėnesius pavasarį ir rudenį.Prieš pradedant gydytis vaistažolėmis būtina kvalifikuota gydytojo konsultacija: reikia žinoti tikslią ligos diagnozę ir išmanyti, kokiomis vaistažolėmis gydytis. Savarankiškai galima gydytis tik žinomomis vaistažolėmis, įsitikinus, kad jos jums tinkamos, neturi nepageidaujamo šalutinio poveikio. Atsigręžkime į sukauptą senolių patirtį, patarimus, prisiminkime miškų, pievų, sodo bei daržo gėrybes, galinčias išgelbėti nuo daugelio ligų.
Kiti taip pat domėjosi


2015-11-03

700 psl. knyga, ne šiaip sau...

Parašykite atsiliepimą apie "Senolių receptai. Žinynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Senolių receptai. Žinynas", Stanislava Marijona Kalasauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stanislava Marijona Kalasauskienė su knyga "Senolių receptai. Žinynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Senolių receptai. Žinynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stanislava Marijona Kalasauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Senolių receptai. Žinynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Senolių receptai. Žinynas" perkama kartu