Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Šeši kapai

Kaina: 16,99 €
Kaina su kodu: 15,29 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Knygą turėsime: 2024-06-04

2024-05-31 16.99 InStock
Rezervuoti 15,29 € -10% su kodu
PATOGU
Rezervuoti

Knygos „Šeši kapai“ aprašymas

Tipiškas paauglės kambarys plakatais nukabinėtomis sienomis ir drabužiais, išmėtytais ant grindų, bet mergina su plonyte grandinėle ant kaklo, guli savo lovoje be gyvybės ženklų. Raudona apvali dėmė ženklina baltus jos marškinėlius. Kaip mergaitės motina galėjo pažvelgti į savo miegantį vaiką ir nuspausti gaiduką?

Kai detektyvė Kima Stoun atskuba į gaisro vietą, lieka sukrėsta pamačiusi, kad žuvo du paaugliai vaikai ir abu jų tėvai. Tačiau ši tragedija yra visai ne tai, kas atrodo iš pirmo žvilgsnio. Visi lavonai su šautine žaizda, o šautuvą laiko motina, Helena Deins.

Byla pažadina Kimai skaudžius vaikystės prisiminimus, kai teko kentėti nuo savo smurtaujančios motinos, tačiau tai tik dar labiau paskatina norą atskleisti tiesą. Pradėjusi aiškintis moters praeitį, Kima susiduria su klinikinės depresijos diagnoze. Bet ar galėjo liga paskatinti Heleną nužudyti mylimuosius?

Ir tada Kima atranda Helenos miegamajame įkaltį, kuris pakreipia tyrimą. Negi Deinesų šeimą galėjo išžudyti kas nors kitas?

Vos tik Kima pajunta, kad užsikabino už siūlo galo, jos pačios gyvybei ima grėsti mirtinas pavojus — iš kalėjimo pabėgęs pavojingas psichopatas. Užgniaužusi baimę ji su komanda kapstosi toliau, o kai aptinka šokiruojančią paslaptį, kuri pakeičia viską, ką jie žinojo apie Heleną, supranta, kad likę šeimos nariai — mirtiname pavojuje.

Kima jaučia spaudimą kaip niekada anksčiau, o ją persekiojantis pabaisa vis artėja. Keturi lavonai. Keturi švieži kapai. Kas toliau? Ar Kima suras žudiką ir išsigelbės pati, kol ne per vėlu?

Absoliučiai įtemptas trileris, kuris vers aikčioti balsu. Ir neatgausite kvapo iki paskutinio kvapą gniaužiančio posūkio. „Šeši kapai“ patiks Roberto Dugoni, Karin Slaughter ir Marko Billinghamo gerbėjams.

„O dangau! O dangau! O dangau! Angela Marsons, po galais, ką tu padarei?!.. Tiesiog, o dangau! Oho! Be žodžių!.. Visiškai neįtikėtina... Sėdėjau kaip ant adatų.“
Rachel’s Random Reads

„Oho, oho, oho! Susiubiau šią knygą per 2 valandas.“
NetGalley

„Oho! Mano širdžiai reikia pailsėti, absoliučiai kraują varinėjanti kelionė, kuri nė trupučio nestabteli! MAN PATIKO!“
The Fiction Cafe Book Club

„Nuostabi knyga iš fenomenalios serijos. Įspėju: jeigu pradėsite šią knygą vakare, skaitysite per visą naktį, nes negalėsite sustoti... O dangau. Nepadedama knyga nuo pradžios iki pabaigos. Širdis tvinksėjo gerklėje.“
NetGalley

„Pagavo nuo pirmo iki paskutinio puslapio. Jaučiausi ant emocijų linksmųjų kalnelių. 5 žvaigždučių neužtenka.“
NetGalley

„Tegu pabando kas nors nepašiurpęs perskaityti TĄ prologą! Angie Marsons įtraukia jus į kelionę amerikietiškais kalneliais, kuri sudaužys jūsų emocijas ir privers jaustis visiškai išsekusius, dar iki TOS pabaigos!“
Goodreads

„Besidaužančia širdimi, kramtydamas nagus... esu tikras, kad kraujospūdis pakilo į aukštumas skaitant šią knygą!“
The Book Review Cafe

„Neužmigau iki vidurnakčio... pagaliau pulsas leidžiasi... oho, oho ir dar kartą oho!“
NetGalley

„Oho!!! Oho!!! Oho!!! Ši knyga nepadedama ir verčianti spėlioti kiekviename puslapyje... BUM! Pabaiga mane patiesė.“
NetGalley

„O-hoho!!!... Negalėjau padėti knygos, kol per dieną nepabaigiau... tokios dramatiškos pabaigos dar nesu skaitęs, ši knyga nusipelnė daugiau kaip 5 žvaigždučių!!!“
NetGalley


  • Autorius: Angela Marsons
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094903083
  • Vertėjas: Jurgita Jėrinaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Šeši kapai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Šeši kapai“, Angela Marsons. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Angela Marsons su knyga „Šeši kapai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Šeši kapai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Angela Marsons. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Šeši kapai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Šeši kapai“ perkama kartu