TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Angela Marsons – britų autorė, išgarsėjusi detektyvų serija apie Kimą Stoun. Rašytojos Angelos Marsons biografija iš tiesų spalvinga, o kūrėjos kelias nelengvas. Kurti įvairius pasakojimus ji mėgo jau vaikystėje. Tačiau prasimušti į autorių elitą Angelai nesisekė. 25 metus siuntusi rankraščius į leidyklas autorė girdėjo vien neigiamus atsakymus.

Angela Marsons knygos

Rasta: 24

Pavogtos | Angela Marsons
  • Nauja knyga
-30% su kodu: KALĖDOS
17,99 €
Kaina su kodu: 12,59 €
Turime sandėlyje
Pavergtas protas | Angela Marsons
-30% su kodu: KALĖDOS
15,39 €
Kaina su kodu: 10,77 €
Turime sandėlyje
Iškrypę melai | Angela Marsons
-30% su kodu: KALĖDOS
14,07 €
Kaina su kodu: 9,85 €
Turime sandėlyje
Mirtinas šauksmas | Angela Marsons
-30% su kodu: KALĖDOS
15,39 €
Kaina su kodu: 10,77 €
Turime sandėlyje
Vaikų žaidimai | Angela Marsons
-30% su kodu: KALĖDOS
15,39 €
Kaina su kodu: 10,77 €
Turime sandėlyje
Praeities demonai | Angela Marsons
-30% su kodu: KALĖDOS
14,84 €
Kaina su kodu: 10,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 24Tuo metu, kol savo šlovės valandos dar tik laukė, Angela Marsons dirbo įvairiausius darbus. Vienas jų – apsaugininke prekybos centre, kur vadovavo didelei kolegų komandai. Be to, rašytoja aktyviai domėjosi psichologija, nes jai visada rūpėjo perprasti žmonių elgesio logiką. Psichologinės įžvalgos – vienas autorės kūrybos bruožų.

Nesulaukusi jokio leidėjų dėmesio, Angela Marsons pirmą serijos apie detektyvę Kimą Stoun knygą „Nebylus riksmas“ išleido savarankiškai. Tai net nebuvo popierinis leidinys – rašytoja publikavo elektroninę versiją. Tokiu pačiu būdu ji išleido ir kitas dvi dalis.

Tai, kas nesudomino leidėjų, patiko skaitytojams. Angela Marsons sulaukė milžiniško dėmesio, o jos knygos tapo „Amazon“ el. leidinių kategorijos bestseleriais. Žinoma, tada leidėjams teko atsiprašyti ir šiandien autorės knygos verčiamos į daugiau nei trisdešimt kalbų, o pardavimai jau viršijo tris milijonus.

Ruošdama knygas rašytoja daug domisi įvairiomis sritimis, pavyzdžiui, rašydama detektyvą „Nebylus riksmas“ Angela Marsons turėjo nuodugniai gilintis į archeologijos bei motociklų remonto žinias.

Rašytoja iš viso jau spėjo sukurti 15 knygų. Visas jas vienija Kima Stoun – atšiauri detektyvė, savais metodais tirianti bylas. Vaikystėje traumuota Kima sunkiai užmezga santykius, neprisileidžia žmonių, o vienintelis artimesnis draugas yra jos partneris. Tačiau detektyvė pasižymi aštriu portu ir nuojauta. Vienu metu ir pažeidžiama, ir stipri moteris bei kiti serijos veikėjai užkariavo daugelio detektyvų gerbėjų širdis.

Leidykla „Jotema“ nuosekliai verčia Angelos Marsons kriminalinius romanus. Skaitytojai jau gali mėgautis knygomis „Nebylus riksmas“, „Blogio žaidimai“, „Dingusios mergaitės“, „Žaisti su mirtimi“, „Kraujo ryšiai“, „Mirusios sielos“, „Sutrupinti kaulai“, „Užverstos kortos“ ir „Lemtingas pažadas“.

Kiekviena nauja Kimos byla užgniauš kvapą. Angela Marsons – asmenybė, kuri nestokoja fantazijos ir įžvalgų apie tamsiąją žmogaus prigimtį. Jei mėgstate detektyvus, raginame jos romanus pirkti interneto knygyne – patogu ir paprasta.