⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Angela Marsons – britų autorė, išgarsėjusi detektyvų serija apie Kimą Stoun. Rašytojos Angelos Marsons biografija iš tiesų spalvinga, o kūrėjos kelias nelengvas. Kurti įvairius pasakojimus ji mėgo jau vaikystėje.

Angela Marsons knygos

Rasta: 18

Mirtinas šauksmas | Angela Marsons
  • Nauja knyga
13,99 €
Turime sandėlyje
Pavergtas protas | Angela Marsons
11,19 €
Turime sandėlyje
Sutrupinti kaulai | Angela Marsons
8,99 €
Turime sandėlyje
Vaikų žaidimai | Angela Marsons
11,19 €
Turime sandėlyje
Praeities demonai | Angela Marsons
10,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 18

Tačiau prasimušti į autorių elitą Angelai nesisekė. 25 metus siuntusi rankraščius į leidyklas autorė girdėjo vien neigiamus atsakymus.

Tuo metu, kol savo šlovės valandos dar tik laukė, Angela Marsons dirbo įvairiausius darbus. Vienas jų – apsaugininke prekybos centre, kur vadovavo didelei kolegų komandai. Be to, rašytoja aktyviai domėjosi psichologija, nes jai visada rūpėjo perprasti žmonių elgesio logiką. Psichologinės įžvalgos – vienas autorės kūrybos bruožų.

Nesulaukusi jokio leidėjų dėmesio, Angela Marsons pirmą serijos apie detektyvę Kimą Stoun knygą „Nebylus riksmas“ išleido savarankiškai. Tai net nebuvo popierinis leidinys – rašytoja publikavo elektroninę versiją. Tokiu pačiu būdu ji išleido ir kitas dvi dalis.

Tai, kas nesudomino leidėjų, patiko skaitytojams. Angela Marsons sulaukė milžiniško dėmesio, o jos knygos tapo „Amazon“ el. leidinių kategorijos bestseleriais. Žinoma, tada leidėjams teko atsiprašyti ir šiandien autorės knygos verčiamos į daugiau nei trisdešimt kalbų, o pardavimai jau viršijo tris milijonus.

Ruošdama knygas rašytoja daug domisi įvairiomis sritimis, pavyzdžiui, rašydama detektyvą „Nebylus riksmas“ Angela Marsons turėjo nuodugniai gilintis į archeologijos bei motociklų remonto žinias.

Rašytoja iš viso jau spėjo sukurti 15 knygų. Visas jas vienija Kima Stoun – atšiauri detektyvė, savais metodais tirianti bylas. Vaikystėje traumuota Kima sunkiai užmezga santykius, neprisileidžia žmonių, o vienintelis artimesnis draugas yra jos partneris. Tačiau detektyvė pasižymi aštriu portu ir nuojauta. Vienu metu ir pažeidžiama, ir stipri moteris bei kiti serijos veikėjai užkariavo daugelio detektyvų gerbėjų širdis.

Leidykla „Jotema“ nuosekliai verčia Angelos Marsons kriminalinius romanus. Skaitytojai jau gali mėgautis knygomis „Nebylus riksmas“, „Blogio žaidimai“, „Dingusios mergaitės“, „Žaisti su mirtimi“, „Kraujo ryšiai“, „Mirusios sielos“, „Sutrupinti kaulai“, „Užverstos kortos“ ir „Lemtingas pažadas“.

Kiekviena nauja Kimos byla užgniauš kvapą. Angela Marsons – asmenybė, kuri nestokoja fantazijos ir įžvalgų apie tamsiąją žmogaus prigimtį. Jei mėgstate detektyvus, raginame jos romanus pirkti interneto knygyne – patogu ir paprasta.