NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Šiluvos šventovė = The Shrine of Šiluva

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 16.29 SoldOut

Knygos "Šiluvos šventovė = The Shrine of Šiluva" aprašymas

Knygoje "Šiluvos šventovė = The Shrine of Šiluva" aprašoma Šiluvos bažnyčios istorija, apžvelgiami svarbiausi Šiluvos šventovės įvykiai.

Albume "Šiluvos šventovė = The Shrine of Šiluva" dviem kalbomis – lietuvių ir anglų – pristatoma Šiluvos istorija, jau daugiau kaip penkis šimtmečius besitęsianti gyva piligrimystės tradicija, ypač per čia nuo seno švenčiamus Šilinių – Švč. M. Marijos Gimimo atlaidus. Išsamiai supažindinama su didžiosiomis šventovėmis – Švč. M. Marijos Gimimo bazilika ir Apsireiškimo koplyčia, jų sakralinėmis vertybėmis. Albume atspindima ir pastarųjų metų pasikeitimai Šiluvoje, kuri kaskart tampa vis šiuolaikiškesne ir patrauklesne piligrimystės vieta ne tik Lietuvos tikintiesiems.
Leidinyje "Šiluvos šventovė = The Shrine of Šiluva" atspindima ir ta Šiluvos istorijos dalis, kuri paženklinta tokiais svarbiais Bažnyčiai Nepriklausomoje Lietuvoje įvykiais, kaip pal. Jono Pauliaus II apsilankymas, Marijos apsireiškimo Šiluvoje 400 metų jubiliejaus iškilmės ir kita.

Piligrimai ras albume reikalingos aktualios informacijos, kurios gali prireikti išsirengus susitikti su Dievu, kitais ir savimi šioje ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje garsioje Marijos šventovėje.


  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 115
  • Formatas: 24x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098090154

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šiluvos šventovė = The Shrine of Šiluva"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šiluvos šventovė = The Shrine of Šiluva", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Šiluvos šventovė = The Shrine of Šiluva" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šiluvos šventovė = The Shrine of Šiluva" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šiluvos šventovė = The Shrine of Šiluva" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šiluvos šventovė = The Shrine of Šiluva" perkama kartu