Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Šito gyvenimo skonis

Kaina: 22,99 €
Kaina su kodu: 14,94 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 22.99 InStock
Į krepšelį 14,94 € -35% su kodu
PATOGU

Knygos „Šito gyvenimo skonis“ aprašymas

„Šito gyvenimo skonis“ – daugiasluoksnis kūrinys, romanas-autofikcija, distopinis pasakojimas. Kūrinio veiksmo aplinkybės primena ekologinę katastrofą: dingsta elektra, vakarais danguje matyti keista pašvaistė. Trys pagrindiniai knygos personažai gyvena apribotos laisvės sąlygomis, primenančiomis socialinį eksperimentą. Jį įgyvendinanti galia lieka nematoma, veikėjams tenka susidurti vien tik su jiems nesuvokiamo plano vykdytojais – policijos pareigūnais. Mažėjant maisto išteklių, trijulės dėmesys krypsta į maistą, jis čia tarsi jaukas ir savotiškas jų tragikomiškos būties matmuo.

Knygos autorė lieka ištikima jos mėgstamai kūniškumo temai. Pasakojimui būdingas kritiškas požiūris į daugeliui savaime suprantamų dalykų, įskaitant maisto kultūrą. Įvairūs reiškiniai, santykiai ar objektai romane išgliaudomi iš įprasto kultūrinio kevalo, išvelkami iš patogių apvalkalų. Romanas erzina, provokuoja ir sykiu originaliai atspindi, estetizuoja, pašventina „šito gyvenimo skonį“.

Kaip prozininkė Sara Poisson debiutavo novelių rinkiniu „Šmogus“ (2005), kuris „Metų knygos rinkimų“ akcijos metu pateko į geriausių prozos knygų penketuką.. Rašytoja skaitytojams įsiminė ir kaip esė rinkinių „Čiupinėjimo malonumas“ (2007) ir „Grožio mašina“ (2014) bei romanų „Šabaš“ (kartu su Mari Poisson) ir „Madam, madam, madam“ autorė.

„Šito gyvenimo skonis“ – dešimta žinomos poetės, prozininkės, eseistės knyga.Parašykite atsiliepimą apie „Šito gyvenimo skonis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Šito gyvenimo skonis“, Sara Poisson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sara Poisson su knyga „Šito gyvenimo skonis“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Šito gyvenimo skonis“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sara Poisson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Šito gyvenimo skonis“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Šito gyvenimo skonis“ perkama kartu