⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Siuntėjas

4.5
(11 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 3,99 €
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-11-17 Rita

Tai knyga, kurią visada turėsiu savo lentynoje. Skaičiau jį mokykloje, o paskui žiūrėjau filmą. Man buvo malonu, kaip jie laikosi knygos, nes ši knyga yra grynas auksas. Rašymas toks Autoriaus rašymo stilius toks nepriekaištingas, kad užgniaužia kvapą. Būtinai būtina perskaityti.


2023-01-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Siuntėjas" aprašymas

Rašytojos Lois Lowry knyga „Siuntėjas“ – distopinis romanas jaunimui, davęs pradžią šiam žanrui, kuris vėliau gerokai išpopuliarėjo.

Iš pradžių „Siuntėjo“ pasaulis atrodo tikra utopija. Nors čia nėra spalvų ir meilės, tačiau niekas nejaučia ir skausmo, žmonėms netenka verkti dėl praradimų. Čia nesikankinama iš alkio bei troškulio. Visi turi savo vietą. Šiame pasaulyje vietos neranda pavydas. Tačiau istorijos eigoje pasirodo, kad ši vieta distopinė. Kodėl?

Pagrindinis veikėjas – dvylikametis Jonas. Jo laukia paskyrimo ceremonija, kurios metu visi dvylikos sulaukę bendruomenės nariai sužino savo paskirtį. Ar jam teks prižiūrėti senelius, o gal mokyti? Kiekvienas turi savo vietą, kiekvienam skirta tiek pat. Vienodas maistas, vienodas gyvenimo būdas. Tačiau Jonas išrenkamas tapti Atminties Saugotoju. Asmeniu, kuris paveldės visus praeities prisiminimus apie žmonijos nuopuolius ir pakilimus.

Joną užplūsta nepažįstami jausmai ir dilemos. Ar tokia visuomenė, kokioje jis augo yra gera? Ar įmanoma laimė be nuodėmių, be išgyvenimų, be netekčių? Ar tikrai reikia slopinti individualumą ir ar naujasis Atminties Saugotojas gali kažką pakeisti?

„Siuntėjas“ skirta vaikams, tačiau deklaruojamos idėjos bus įdomios bet kokio amžiaus skaitytojams. Lois Lowry verčia susimąstyti apie jausmų galią ir pagrindines vertybes, dėl kurių verta kovoti.

Įtraukiančio siužeto knyga pirmą kartą pasirodė 1993-iais metais. Pardavimai jau perkopė dešimt milijonų egzempliorių. „Siuntėjas“ įtrauktas į įvairių šalių mokymo programą. Vėliau rašytoja praplėtė istoriją tęsiniais „Mėlyna sruoga“, „Žinianešys“ ir „Sūnus“. 2014-tais metais pirmoji dalis buvo ekranizuota.

Lois Lowry (g. 1937 m.) – JAV vaikų ir paauglių rašytoja. Žymiausi jos kūriniai yra „Suskaičiuotos žvaigždės“ ir „Siuntėjas“. Autorė už savo kūrybą buvo ne kartą apdovanota įvairiomis premijomis. Savo knygose rašytoja nevengia aštrių, sudėtingų temų, dėl to jos kūriniai sutinkami prieštaringai: vienose mokyklose knygos buvo įtrauktos į programą, o kitose – draudžiamos.

Šis kūrinys – paauglių distopijų pradininkas. Jei sudomino trumpas aprašymas, kviečiame įsigyti internetu. Pirkti online visada verta, nes rinktis knygas čia patogu. Visos jos turi santrauką su aprašymu, puslapių skaičiumi, ištraukomis ir kita vertinga informacija. Ką skaityti pasufleruos ir atsiliepimai bei apžvalgos, na, o jei ieškote mažesnių kainų ir norite apsipirkti pigiau, pasidairykite po akcijų ir išpardavimų pasiūlymus.


 • 1994 m. Njuberio medalis

 • Pavadinimas originalo kalba: The Giver
 • Autorius: Lois Lowry
 • Serija: Siuntėjas
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2018
 • Knygos puslapių skaičius: 192
 • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090132753
 • Vertėjas: Kęstutis Urba
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-11-17

Tai knyga, kurią visada turėsiu savo lentynoje. Skaičiau jį mokykloje, o paskui žiūrėjau filmą. Man buvo malonu, kaip jie laikosi knygos, nes ši knyga yra grynas auksas. Rašymas toks Autoriaus rašymo stilius toks nepriekaištingas, kad užgniaužia kvapą. Būtinai būtina perskaityti.

2022-11-16

Tikra klasika, kurios žinutė niekada neišnyks. 10/5 žvaigždučių nuo manęs.

2022-11-11

Skaičiau, nes mano vaikas ją skaitė mokykloje. Kai baigiu, nežinau, ką galvoti. Tai tikrai gili knyga, kupina įspėjimų apie tai, apie ką kartais svajojame – pasaulį, kuriame nėra skausmo ir liūdesio. Tikrai gerai parašyta ir priverčia susimąstyti

2022-11-09

Kur jis nuėjo?!!! Norėčiau, kad būčiau tai perskaičiusi jaunystėje,. labai gera, nekantrauju perskaityti kitus

2022-11-08

Istorija gana lėta. Taip gali būti todėl, kad tai pirmoji serijos knyga, kuriai reikia daugiau laiko paaiškinti knygoje esantį pasaulį.
Tačiau visai neblogai. Man labai patiko skaityti šią knygą.

2022-01-27

Rekomenduoju

2021-09-19

Super knyga, rekomenduoju paskaityti. Vertinu tik geriausiu įvertiniu

2021-09-14

Tikrai įdomus siužetas, priverčiantis susimąstyti apie ateities galimybes, ir kokia ta ateitis visgi bus. Sudomina ir patį didžiausią skeptiškai nusiteikusi paauglį :)

2021-08-30

Įdomus, pilnas kupinas nuotykiu romanas paaugliams, rekomenduoju

2021-06-06

2021-01-20

Parašykite atsiliepimą apie "Siuntėjas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Siuntėjas", kurį pristato Lois Lowry. Siūlome ne tik išsamų "Siuntėjas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lois Lowry. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Siuntėjas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Siuntėjas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Siuntėjas" perkama kartu