0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Siuntėjas (pirmoji ciklo „Siuntėjas“ dalis)

4.2
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 9,69 €*
Sutaupote: 1.20 € (13%)
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-19 Rūta

Super knyga, rekomenduoju paskaityti. Vertinu tik geriausiu įvertiniu


2021-10-31 8.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Siuntėjas (pirmoji ciklo „Siuntėjas“ dalis)" aprašymas

Rašytojos Lois Lowry knyga „Siuntėjas“ – distopinis romanas jaunimui, davęs pradžią šiam žanrui, kuris vėliau gerokai išpopuliarėjo.

Iš pradžių „Siuntėjo“ pasaulis atrodo tikra utopija. Nors čia nėra spalvų ir meilės, tačiau niekas nejaučia ir skausmo, žmonėms netenka verkti dėl praradimų. Čia nesikankinama iš alkio bei troškulio. Visi turi savo vietą. Šiame pasaulyje vietos neranda pavydas. Tačiau istorijos eigoje pasirodo, kad ši vieta distopinė. Kodėl?

Pagrindinis veikėjas – dvylikametis Jonas. Jo laukia paskyrimo ceremonija, kurios metu visi dvylikos sulaukę bendruomenės nariai sužino savo paskirtį. Ar jam teks prižiūrėti senelius, o gal mokyti? Kiekvienas turi savo vietą, kiekvienam skirta tiek pat. Vienodas maistas, vienodas gyvenimo būdas. Tačiau Jonas išrenkamas tapti Atminties Saugotoju. Asmeniu, kuris paveldės visus praeities prisiminimus apie žmonijos nuopuolius ir pakilimus.

Joną užplūsta nepažįstami jausmai ir dilemos. Ar tokia visuomenė, kokioje jis augo yra gera? Ar įmanoma laimė be nuodėmių, be išgyvenimų, be netekčių? Ar tikrai reikia slopinti individualumą ir ar naujasis Atminties Saugotojas gali kažką pakeisti?

„Siuntėjas“ skirta vaikams, tačiau deklaruojamos idėjos bus įdomios bet kokio amžiaus skaitytojams. Lois Lowry verčia susimąstyti apie jausmų galią ir pagrindines vertybes, dėl kurių verta kovoti.

Įtraukiančio siužeto knyga pirmą kartą pasirodė 1993-iais metais. Pardavimai jau perkopė dešimt milijonų egzempliorių. „Siuntėjas“ įtrauktas į įvairių šalių mokymo programą. Vėliau rašytoja praplėtė istoriją tęsiniais „Mėlyna sruoga“, „Žinianešys“ ir „Sūnus“. 2014-tais metais pirmoji dalis buvo ekranizuota.

Lois Lowry (g. 1937 m.) – JAV vaikų ir paauglių rašytoja. Žymiausi jos kūriniai yra „Suskaičiuotos žvaigždės“ ir „Siuntėjas“. Autorė už savo kūrybą buvo ne kartą apdovanota įvairiomis premijomis. Savo knygose rašytoja nevengia aštrių, sudėtingų temų, dėl to jos kūriniai sutinkami prieštaringai: vienose mokyklose knygos buvo įtrauktos į programą, o kitose – draudžiamos.

Šis kūrinys – paauglių distopijų pradininkas. Jei sudomino trumpas aprašymas, kviečiame įsigyti internetu. Pirkti online visada verta, nes rinktis knygas čia patogu. Visos jos turi santrauką su aprašymu, puslapių skaičiumi, ištraukomis ir kita vertinga informacija. Ką skaityti pasufleruos ir atsiliepimai bei apžvalgos, na, o jei ieškote mažesnių kainų ir norite apsipirkti pigiau, pasidairykite po akcijų ir išpardavimų pasiūlymus.


 • Pavadinimas originalo kalba: The Giver
 • Autorius: Lois Lowry
 • Serija: Siuntėjas
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2018
 • Knygos puslapių skaičius: 192
 • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090132753
 • Vertėjas: Kęstutis Urba
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-09-19

Super knyga, rekomenduoju paskaityti. Vertinu tik geriausiu įvertiniu

2021-09-14

Tikrai įdomus siužetas, priverčiantis susimąstyti apie ateities galimybes, ir kokia ta ateitis visgi bus. Sudomina ir patį didžiausią skeptiškai nusiteikusi paauglį :)

2021-08-30

Įdomus, pilnas kupinas nuotykiu romanas paaugliams, rekomenduoju

2021-06-06

2021-01-20

Parašykite atsiliepimą apie "Siuntėjas (pirmoji ciklo „Siuntėjas“ dalis)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Siuntėjas (pirmoji ciklo „Siuntėjas“ dalis)", kurį parašė Lois Lowry. Siūlome ne tik išsamų "Siuntėjas (pirmoji ciklo „Siuntėjas“ dalis)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lois Lowry. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Siuntėjas (pirmoji ciklo „Siuntėjas“ dalis)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Siuntėjas (pirmoji ciklo „Siuntėjas“ dalis)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Siuntėjas (pirmoji ciklo „Siuntėjas“ dalis)" perkama kartu