NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Šiuolaikiniai skaitmeninio valdymo apdirbimo centrai ir jų programavimas. I dalis. Apdirbimo centrai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 13.49 SoldOut

Knygos "Šiuolaikiniai skaitmeninio valdymo apdirbimo centrai ir jų programavimas. I dalis. Apdirbimo centrai" aprašymas

Vadovėlio I dalyje apžvelgti šiuolaikinio kompiuterinio skaitmeninio valdymo (Computer Numerical Control, CNC) tekinimo ir frezavimo staklės bei apdirbimo centrai. Išnagrinėti jų tipai, >konstrukcijos, technologinės galimybės. Apžvelgtos taip pat ir kitų tipų CNC staklės (galų apdirbimo, šlifavimo, krumplių pjovimo ir gręžimo). Pateikta programinių valdymo įrengimų valdymo sistemų raida. Apžvelgti šiuolaikiniai įrankiai ir įtaisai, naudojami CNC tekinimo ir frezavimo se ir apdirbimo centruose, pateikta įrankių medžiagos ir geometrinių bei konstrukcijos parametrų žymėjimo sistema bei įrankių parinkimo įvairioms technologinėms operacijoms principai. Pateikti ruošinių bazavimo teorijos pagrindai, išnagrinėti įvairūs technologiniai veiksniai, turintys įtakos apdirbimo tikslumui ir apdirbto paviršiaus kokybei. Taip pat pateikti šiuolaikiniai apdirbimo našumo ir gamybos efektyvumo didinimo sprendimai CNC staklėms.
Knyga skirta pirmosios pakopos mechanikos ir gamybos inžinerijos studijų krypčių, mašinų projektavimo ir pramonės technologijos specializacijų nuolatinių ir ištęstinių studijų studentams, studijuojantiems kompiuterinio technologijos projektavimo, kompiuterizuoto technologijų valdymo ir technologinių mašinų modulius. Be to, vadovėlio I dalis bus naudinga studentams, studijuojantiems mechanikos ir gamybos inžinerijos studijų programų modulius pjovimo procesai ir įrankiai bei pjovimo teorija ir įrankiai. Ši knyga taip pat gali būti naudinga pramonės technologijos specializacijos diplomantams, rengiantiems bakalauro baigiamąjį darbą, bei metalo apdirbimo įmonių CNC technologinių įrengimų programuotojams ir operatoriams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šiuolaikiniai skaitmeninio valdymo apdirbimo centrai ir jų programavimas. I dalis. Apdirbimo centrai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Programavimo knygos

Mindaugas Jurevičius, Vadim Mokšin pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šiuolaikiniai skaitmeninio valdymo apdirbimo centrai ir jų programavimas. I dalis. Apdirbimo centrai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šiuolaikiniai skaitmeninio valdymo apdirbimo centrai ir jų programavimas. I dalis. Apdirbimo centrai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šiuolaikiniai skaitmeninio valdymo apdirbimo centrai ir jų programavimas. I dalis. Apdirbimo centrai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šiuolaikiniai skaitmeninio valdymo apdirbimo centrai ir jų programavimas. I dalis. Apdirbimo centrai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mindaugas Jurevičius, Vadim Mokšin tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šiuolaikiniai skaitmeninio valdymo apdirbimo centrai ir jų programavimas. I dalis. Apdirbimo centrai" perkama kartu