⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nužudyti Evą, 1 knyga. Slapyvardis: Vilanelė

Kaina: 16,49 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
 • Knygą turėsime: 2023-04-07
2023-03-31 16.49 InStock
Rezervuoti

Knygos "Nužudyti Evą, 1 knyga. Slapyvardis: Vilanelė" aprašymas

Trys vyrai negyvi. Vieno gerklė perrėžta iki kaulo, du nušauti tiesiai į veidą. Ne visai tokio elgesio būtų galima tikėtis iš geriausio Permės universiteto paskutinio kurso filologijos studentės.

Žmonės gręžiojasi į juos – į vyrą vilko bruožais ir moterį raudona suknele, bet čia Palermas, niekas atidžiai nežiūri.

Vilanelė nejaučia to, ką jaučia kiti. Švelnumas, užuojauta, nerimas, kaltė, nuostaba, liūdesys – tokių jausmų ji niekada nepatyrė, bet gali išmokti ir juos atkartoti. Tačiau be jos, baimės ir dvejonių nepripažįstančios žudikės, pasaulis sustotų. Išvengusi mirties bausmės už kerštą savo tėvo žudikams, ji tampa negailestingu pasaulio istoriją rašančios organizacijos įrankiu. Apdovanota klaikia stiprybe, lengva ir elegantiška ranka gebanti sėti mirtį, geidžiama ir gundanti Vilanelė mėgaujasi prabangos ir aistros kupinu gyvenimu, žudydama įtakingiausius pasaulio asmenis. Vieną po kito. Iki vienos žmogžudystės, kuri ją pačią paverčia britų slaptosios žvalgybos taikiniu.

Britų žvalgybos kolegos Evą Polastri pažįsta kaip moterį medžiotoją, pro kurios akis niekas neprasprūsta. Jos paprastas ir niekuo neišsiskiriantis asmeninis gyvenimas – tarsi profesinės veiklos priešingybė, o jos greitas sąmojis ir aštrus intelektas – būtent tai, ko reikia nepriekaištingai dirbančiai žudikei sugauti. Kas ta moteris, nuo kurios žiaurios rankos krenta išrinktieji, ir kodėl ji taip jaudina Evą? Aistringa, tačiau itin pavojinga medžioklė, nusidriekianti per kelis žemynus, tampa daugiau nei darbine užduotimi. Tai tampa asmeniška.

Viskas tik prasideda.

„Tai kruvinas, bet kartu nuostabus romanas, pribloškiančiai besiskiriantis nuo tokių filmų apie šnipus standartų kaip filmai apie Džeimsą Bondą ar „Kingsman“. Luke`as Jenningsas pasakoja su ironija, patosu ir kartu pateikia išsamių įžvalgų apie Rusijos kalėjimus, prancūzų madą ir britų žvalgybą.“
Washington Post

Luke Jennings (Lukas Dženingsas, g. 1953) – Londone gyvenantis autorius, šokio kritikas ir žurnalistas, rašęs tokiems leidiniams kaip „Observer“, „Vanity Fair“, „New Yorker“ bei „Time“. Jo sukurta trilogija „Nužudyti Evą“ tapo to paties pavadinimo serialo, pelniusio prestižinį Britų kino ir televizijos meno akademijos (BAFTA) apdovanojimą, pagrindu.


 • Pavadinimas originalo kalba: CODENAME VILLANELLE. Killing Eve 1
 • Autorius: Luke Jennings
 • Serija: Nužudyti Evą
 • Leidėjas: Tyto alba
 • Išleidimo metai: 2023
 • Knygos puslapių skaičius: 232
 • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094667350
 • Vertėjas: Inga Čepulienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Nužudyti Evą, 1 knyga. Slapyvardis: Vilanelė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nužudyti Evą, 1 knyga. Slapyvardis: Vilanelė", Luke Jennings. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Luke Jennings su knyga "Nužudyti Evą, 1 knyga. Slapyvardis: Vilanelė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nužudyti Evą, 1 knyga. Slapyvardis: Vilanelė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Luke Jennings. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nužudyti Evą, 1 knyga. Slapyvardis: Vilanelė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nužudyti Evą, 1 knyga. Slapyvardis: Vilanelė" perkama kartu