Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Socialinės Europos kūrimas

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2010-03-25 kritikas

Tiesiog klasikinis 100% melagingos propagandos pavyzdys,tikrai vertas draugo STALINO premijos-nė menkiausio ryšio su realybe!


Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 15.85 SoldOut

Knygos "Socialinės Europos kūrimas" aprašymas

Monografijoje atskleistas politinių, ekonominių ir socialinių permainų sąlygotos Europos Sąjungos socialinės politikos atsiradimas, raida ir tapsmas savarankiška ES politikos sritimi, išryškinti jos skirtumai nuo valstybių narių socialinės politikos bei santykis su jomis, aptarta Europos socialinio modelio problematika integraciniuose procesuose, išryškintos socialinės politikos modernizacijos ir pokyčių galimybių kryptys, pabrėžta Europos Sąjungos pilietybės įvedimo svarba saugant pilietines, politines ir socialines teises, atskleistas Europos Sąjungos socialinės politikos taikomasis pobūdis labiausiai pažeidžiamoms socialinėms grupėms: pagyvenusiems žmonėms, neįgaliesiems, moterims.
Monografijai būdingas tarpdalykinis požiūris: siejamos istorijos, filosofijos, politikos mokslų, viešojo administravimo, teisės, sociologijos ir kitų mokslų žinios. Ji gali būti naudinga tų sričių mokslininkams, magistrantūros ir doktorantūros studentams ir politikams praktikams.


Kiti taip pat domėjosi


2010-03-25

Tiesiog klasikinis 100% melagingos propagandos pavyzdys,tikrai vertas draugo STALINO premijos-nė menkiausio ryšio su realybe!

Parašykite atsiliepimą apie "Socialinės Europos kūrimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Socialinės Europos kūrimas", Leta Dromantienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Leta Dromantienė su knyga "Socialinės Europos kūrimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Socialinės Europos kūrimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Leta Dromantienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Socialinės Europos kūrimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Socialinės Europos kūrimas" perkama kartu