NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Sporto terminų žodynas, I t.

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 7.64 SoldOut

Knygos "Sporto terminų žodynas, I t." aprašymas

Aiškinamajame enciklopediniame sporto terminų žodyne sistemiškai pateikiami bendrieji sporto bei su juo susiję terminai, trumpai aiškinamas jų turinys, būdingosios reikšmės, kartu stengiamasi pateikti būdiniausią informaciją apie sporto reiškinius ir įvykius, jų raidą, svarbą, savitumus, taip pat aptarti senovės atletikos bei mūsų laikų sporto įdomybės. Skiriamas kūno kultūros ir sporto specialistams - sporto šakų treneriams, sportininkams, kūno kultūros mokytojams, dėstytojams, sporto vadybininkams ir organizatoriams, sporto žurnalistams, vertėjams, taip pat visiems, kas domisi kūno kultūra, sportu, sveika gyvensena, fiziniu aktyvumu.Parašykite atsiliepimą apie "Sporto terminų žodynas, I t."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sporto terminų žodynas, I t.", Stanislovas Stonkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stanislovas Stonkus su knyga "Sporto terminų žodynas, I t." jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sporto terminų žodynas, I t." patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stanislovas Stonkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sporto terminų žodynas, I t." palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sporto terminų žodynas, I t." perkama kartu