NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Statybinių medžiagų ir konstrukcijų tyrimo metodų laboratoriniai darbai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 3.39 SoldOut

Knygos "Statybinių medžiagų ir konstrukcijų tyrimo metodų laboratoriniai darbai" aprašymas

Statybinių medžiagų ir konstrukcijų tyrimo metodų laboratoriniai darbai yra skirti studijuojantiems statybos inžinerijos magistrantūroje ir doktorantūroje. Laboratorinių darbų metu studijuojantieji susipažįsta su šiuolaikine statybinių medžiagų ir konstrukcijų tyrimų įranga ir tyrimų metodais, jų ypatumais, matavimų patikimumo įvertinimu, tyrimo įrangos patikros ir gradavimo ypatumais, tyrimo rezultatų įvertinimu bei apdorojimu. Šioje mokomojoje knygoje pateikti naujausių tyrimo metodų teoriniai pagrindai, prietaisų veikimo principai, darbų atlikimo eiga ir apiforminimo ypatumai, pasiruošimo bei laboratorinių darbų gynimo klausimai. Laboratoriniai darbai parengti panaudojus literatūrą, kuri pateikta literatūros sąraše.Parašykite atsiliepimą apie "Statybinių medžiagų ir konstrukcijų tyrimo metodų laboratoriniai darbai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Statybinių medžiagų ir konstrukcijų tyrimo metodų laboratoriniai darbai", Henrikas Elzbutas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Henrikas Elzbutas su knyga "Statybinių medžiagų ir konstrukcijų tyrimo metodų laboratoriniai darbai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Statybinių medžiagų ir konstrukcijų tyrimo metodų laboratoriniai darbai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Henrikas Elzbutas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Statybinių medžiagų ir konstrukcijų tyrimo metodų laboratoriniai darbai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Statybinių medžiagų ir konstrukcijų tyrimo metodų laboratoriniai darbai" perkama kartu