Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Statybų vadovas. Mediniai namai

Kaina: 36,49 €
Kaina su kodu: 32,84 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 36.49 InStock
Į krepšelį 32,84 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Statybų vadovas. Mediniai namai“ aprašymas

Leidinyje „Statybų vadovas. Mediniai namai“ pristatoma medinių namų raida ir tipai, apžvelgiama šiuolaikinių medinių namų aspektai. Išsamiai aptariama šiuolaikinių medinių namų privalumai, galimybės ir naujausios medinių namų įrengimo technologijos bei medžiagos, naudojamos statant šiuolaikinius statybų objektus.

Apžvelgiama medinių namų sienų ir stogų konstruktyvinė sandara, šilumos ir hidroizoliacinių medžiagų , membranų bei kitų medinių namų elementų parinkimas, montavimas ir medžiagų suderinamumas. Pateikiami medinių namų atitvarų tipiniai konstrukciniai sprendiniai.

Ypatingas dėmesys skirtas naujų medienos produktų ir gaminių, kurie leido į naują lygmenį pakelti medinių namų statybą. Tai į įvairūs išilgai ir kryžmai klijuotos medienos produktai, kartais savo savybėmis lyginami su betonu ar plienu, pvz., GLULAM, CLT ir LVL. Visos trys šios palyginti naujos medžiagos kartu vadinamos bendru terminu – inžinerinė mediena.

Tokios medžiagos leidžia projektuoti daug sudėtingesnius, beveik neribotų dydžių ir formų medinius statinius. Lietuvoje planuojama, kad ne mažiau kaip 50 proc. visų statyboje naudojamų medžiagų privalės būti atsinaujinančios. Viena pagrindinių atsinaujinančių medžiagų šaltinių – mediena.

Knygoje „Statybų vadovas. Mediniai namai“:

    – Integruoti tarptautinių inžinerinių kompanijų praktiniai pavyzdžiai.

    – Apžvelgtos bendrosios teorinės žinios ir kvalifikaciniai reikalavimai.Parašykite atsiliepimą apie „Statybų vadovas. Mediniai namai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Namų statyba, įrengimas, priežiūra ir dizainas

Ramunė Žurauskienė, Rytis Daraškevičius, Rytis Skaudžius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Statybų vadovas. Mediniai namai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Statybų vadovas. Mediniai namai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Statybų vadovas. Mediniai namai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Statybų vadovas. Mediniai namai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ramunė Žurauskienė, Rytis Daraškevičius, Rytis Skaudžius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Statybų vadovas. Mediniai namai“ perkama kartu