TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Interjeras. Teorija ir praktika

57,00 €
Kaina su kodu: 39,90 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-12-31 57 InStock
Į krepšelį

Knygos "Interjeras. Teorija ir praktika" aprašymas

Mokomojoje-praktinėje knygoje „Interjeras. Teorija ir praktika“ apžvelgiama interjerų kūrimo teorija ir praktika, pateikiami pavyzdžiai kaip teisingai suprojektuoti vidaus erdves, parinkti medžiagas, spalvinius ir dizaino sprendimus.

Nemažai dėmesio skiriama įvairių patalpų išplanavimui, elektros instaliacijai, apšvietimui, interjero apdailos medžiagų parinkimui. Skaitytojas susipažins ir su autoriniais bei visuomeniniais interjerais, jų kūrimu ir planavimu.

Knyga rekomenduojama esamiems ir būsimiems interjero dizaineriams, projektuotojams, privatiems statytojams, mokymo įstaigoms ir visiems, kurie ketina įsirengti savo svajonių namus.

Šiame projekte dalyvauja virš 10 tarptautinių kompanijų su savo sprendimais ir pavyzdžiais.

„Interjeras. Teorija ir praktika“ – tai pirmoji mokomoji praktinė knyga Lietuvoje interjero tematika.

Knygos autorės – Asta Kazlauskienė, Rasa Mazūrienė, Vilija Malevičienė, Veronika Žvirblė - interjero dizainerės, Vilniaus Technologijų ir dizaino kolegijos lektorės.

Leidinio mecenatas: Domus galerijaParašykite atsiliepimą apie "Interjeras. Teorija ir praktika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Namų statyba, įrengimas, priežiūra ir dizainas

Asta Kazlauskienė, Rasa Mazūrienė, Veronika Žvirblė, Vilija Malevičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Interjeras. Teorija ir praktika", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Interjeras. Teorija ir praktika" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Interjeras. Teorija ir praktika" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Interjeras. Teorija ir praktika"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Asta Kazlauskienė, Rasa Mazūrienė, Veronika Žvirblė, Vilija Malevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Interjeras. Teorija ir praktika" perkama kartu