⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Išmaniųjų namų vadovas

2023-06-30 29.9 InStock
Į krepšelį

Knygos "Išmaniųjų namų vadovas" aprašymas

Mokomojoje knygoje „Išmaniųjų namų vadovas“ apžvelgiamos išmaniųjų namų sistemos ir naujausios technologijos, naudojamos įrengiant šiuolaikiškus A++ pastatus.

Leidinyje „Išmaniųjų namų vadovas“pateikiami apšvietimo, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, žaliuzių ir langų, apsaugos ir vaizdo stebėjimo sprendimai ir scenarijai.

Nemažas dėmesys skiriamas saulės elektrinių, krovimo stotelių, energijos kaupimo įrangai ir jos valdymui.

Nagrinėjamas realaus namo projektas, panaudojant didžiąją dalį išmanių sprendimų ir įgyvendintas Lietuvoje.

Knyga „Išmaniųjų namų vadovas“ rekomenduojama elektros specialistams, projektuotojams, privatiems statytojams ir mokymo įstaigoms.

Leidinys pravers visiems vartotojams, ketinantiems įsirengti komfortišką ir energiškai efektyvų būstą.Parašykite atsiliepimą apie "Išmaniųjų namų vadovas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Namų statyba, įrengimas, priežiūra ir dizainas

Algimantas Andriušis, Mindaugas Lubys, Rytis Daraškevičius, Virginijus Kaupas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Išmaniųjų namų vadovas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Išmaniųjų namų vadovas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Išmaniųjų namų vadovas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Išmaniųjų namų vadovas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Andriušis, Mindaugas Lubys, Rytis Daraškevičius, Virginijus Kaupas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Išmaniųjų namų vadovas" perkama kartu