NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Supaprastintas civilinis procesas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 8.69 SoldOut

Knygos "Supaprastintas civilinis procesas" aprašymas

Knygoje aptariamos problemos, kylančios teismuose taikant supaprastintą civilinį procesą reglamentuojančias nuostatas, ir siūlomi jų sprendimo būdai. Išsamiai nagrinėjamas teismo įsakymo procesas, dokumentinis procesas, ginčų dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procesas ir daikto valdymo pažeidimų bylų nagrinėjimo procesas. Siekiama pateikti ir teorinius atitinkamų teisės institutų pagrindus, atsakyti į klausimą, kodėl įstatymų leidėjas pasirinko vieną ar kitą teisinio reguliavimo modelį. Nemažai dėmesio skiriama naujiems supaprastinto proceso srities Europos Sąjungos reglamentų projektams, kurie, priimti, bus tiesiogiai taikomi nacionaliniuose teismuose. Be to, gvildenama supaprastinto proceso samprata, apžvelgiama istorinė proceso supaprastinimo idėjos raida.
Leidinys bus naudingas tiek praktikuojantiems teisininkams, ypač teisėjams, advokatams, kitiems su bylinėjimusi teismuose susiduriantiems asmenims, tiek į civilinio proceso teisės mokslą besigilinantiems studentams.

  • Autorius: Rimvydas Norkus
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 978-9955-616-26-9

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Supaprastintas civilinis procesas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Supaprastintas civilinis procesas", Rimvydas Norkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rimvydas Norkus su knyga "Supaprastintas civilinis procesas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Supaprastintas civilinis procesas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rimvydas Norkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Supaprastintas civilinis procesas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Supaprastintas civilinis procesas" perkama kartu