NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Suvokimas (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 6.37 SoldOut

Knygos "Suvokimas (DVD)" aprašymas

Tyrinėdamas iš pažiūros beprasmiais ir padrikais skaičiais išmargintą popieriaus lapą, astrofizikas Džonas Kostleris išsiaiškina, kad jame bauginamai tiksliai išpranašautos didžiausios Žemės rutulio nelaimės - dvi iš jų įvyksta paties Džono akivaizdoje. Siekdamas apsaugoti savo šeimą ir užkirsti kelią ateities katastrofoms, Džonas kreipiasi pagalbos į Dianą - prieš 50 metų šias baisias pranašystes užrašiusios mergaitės dukterį. Iki paskutinės pranašystėje įvardintos nelaimės lieka savaitė - ar jie spės įtikinti pasaulį, kad artėja globalinė katastrofa?
Trukmė: 115 min
Regionai: 2,5
Įgarsinta: lietuvių, latvių, anglų, rusų
Titrai: lietuvių, latvių, estų, rusų

  • Leidėjas: Acme
  • Išleidimo metai: 2009
  • ISBN ar kodas: 4770070866610

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Suvokimas (DVD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Suvokimas (DVD)", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Suvokimas (DVD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Suvokimas (DVD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Suvokimas (DVD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Suvokimas (DVD)" perkama kartu