⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šv. Petro ir Povilo bažnyčia bei Laterano kanauninkų vienuolynas Antakalnyje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-02-28 5.87 SoldOut

Knygos "Šv. Petro ir Povilo bažnyčia bei Laterano kanauninkų vienuolynas Antakalnyje" aprašymas

Knygoje pasakojama apie vieną gražiausių barokinių paminklų Lietuvoje - Vilniaus Šv. Petro ir Povilo bažnyčią bei ilgą laiką prie jos gyvavusį Laterano kanauninkų vienuolyną. Pirmoji bažnyčia Antakalnyje pastatyta dar XV a., vienuolynas įsteigtas XVII a. I pusėje. XVII a. II pusėje dabartinė bažnyčia papuošta beveik vien striuko lipdiniais, kurie puikiai išliko iki šių dienų.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šv. Petro ir Povilo bažnyčia bei Laterano kanauninkų vienuolynas Antakalnyje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šv. Petro ir Povilo bažnyčia bei Laterano kanauninkų vienuolynas Antakalnyje", Mindaugas Paknys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Mindaugas Paknys su knyga "Šv. Petro ir Povilo bažnyčia bei Laterano kanauninkų vienuolynas Antakalnyje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šv. Petro ir Povilo bažnyčia bei Laterano kanauninkų vienuolynas Antakalnyje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mindaugas Paknys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šv. Petro ir Povilo bažnyčia bei Laterano kanauninkų vienuolynas Antakalnyje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šv. Petro ir Povilo bažnyčia bei Laterano kanauninkų vienuolynas Antakalnyje" perkama kartu