0

Šv. Petro ir Povilo bažnyčia bei Laterano kanauninkų vienuolynas Antakalnyje

Informacija

Šv. Petro ir Povilo bažnyčia bei Laterano kanauninkų vienuolynas Antakalnyje


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šv. Petro ir Povilo bažnyčia bei Laterano kanauninkų vienuolynas Antakalnyje" aprašymas
Knygoje pasakojama apie vieną gražiausių barokinių paminklų Lietuvoje - Vilniaus Šv. Petro ir Povilo bažnyčią bei ilgą laiką prie jos gyvavusį Laterano kanauninkų vienuolyną. Pirmoji bažnyčia Antakalnyje pastatyta dar XV a., vienuolynas įsteigtas XVII a. I pusėje. XVII a. II pusėje dabartinė bažnyčia papuošta beveik vien striuko lipdiniais, kurie puikiai išliko iki šių dienų.

Parašykite atsiliepimą apie "Šv. Petro ir Povilo bažnyčia bei Laterano kanauninkų vienuolynas Antakalnyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šv. Petro ir Povilo bažnyčia bei Laterano kanauninkų vienuolynas Antakalnyje, kurią skaitytojams dovanoja Mindaugas Paknys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mindaugas Paknys su knyga Šv. Petro ir Povilo bažnyčia bei Laterano kanauninkų vienuolynas Antakalnyje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šv. Petro ir Povilo bažnyčia bei Laterano kanauninkų vienuolynas Antakalnyje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mindaugas Paknys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šv. Petro ir Povilo bažnyčia bei Laterano kanauninkų vienuolynas Antakalnyje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šv. Petro ir Povilo bažnyčia bei Laterano kanauninkų vienuolynas Antakalnyje" perkama kartu