NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Svarbiausios vadybos priemonės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 2.49 SoldOut

Knygos "Svarbiausios vadybos priemonės" aprašymas

Knyga "Svarbiausios vadybos priemonės" nėra formalios mokymosi programos santrauka, ja nesiekiama pagilinti pripažintų vadybos priemonių ir technikų supratimo. Jos tikslas - palengvinti naudojimąsi įvairiais vadybos metodais, pateikti svarbiausius jų modelius ir trumpas pastabas. Todėl knyga pravers ne tik vadovams, bet ir vadybos studentams, vadybos konsultantams, atliekantiems klientų pavedimus arba dirbantiems savo organizacijoje patarėjais.


Knyga "Svarbiausios vadybos priemonės":

- gausi diagramų, kurios padeda greitai rasti reikiamą informaciją ir palengvina jos supratimą,

- pateikia daug puikiai pavaizduotų, tiksliai aprašytų ir gerai pagrįstų konsultavimo priemonių ir technikų,

- yra pirmasis informacijos šaltinis, nuosekliai aprašantis itin dažnai naudojamas vadybos konsultavimo priemones ir techniką.


Dauguma čia pateiktų priemonių yra paimtos iš įvairių darbų, pasirodžiusių per paskutiniuosius tris dešimtmečius, kurie sutampa su vadybos specializavimosi laikotarpiu, kai susiformavo specialios vadybos sritys. Ši nuolat augančios specializacijos tendencija tebesitęsia. Vadovai turi suprasti naujus dalykus, tokius kaip e-komercija, verslo verslui progresas, verslo ir vartotojo santykiai.


Simonas A. Burtonshaw-Gunnas dirbo vadybos konsultantu Jungtinėje Karalystėje, Libijoje, Kazachstane, Indonezijoje ir Saudo Arabijoje. Jis parengė ir vykdė vadovų mokymus, kurie buvo Europos Sąjungos bendradarbiavimo programos dalis Bangladeše, Tailande, Šri Lankoje, Indonezijoje, Malaizijoje, Filipinuose, Vietname ir Indijoje. Ketverius metus S. A. Burtonshaw-Gunnas dirbo Mančesterio metropoliteno universitete. 2005 metų pradžioje pradėjo eiti Salfordo universiteto Mančesteryje vizituojančio profesoriaus pareigas. Vėliau buvo paskirtas pirmuoju vizituojančiu profesoriumi naujoje Salfordo verslo mokykloje.
"...knygos koncepcija yra unikali ir perteikta geriau, nei tai buvo padaryta panašaus sumanymo knygose. Londono rinkodaros mokykla su džiaugsmu įtrauks ją į svarbiausių skaitinių sąrašą kaip puikų papildomo skaitymo šaltinį, reikalingą siekiant Rinkodaros instituto profesinio diplomo, Rinkodaros instituto magistro diplomo ir vadybos konsultanto diplomo."

Antonas Dominiąue'as, strategijos ir rinkodaros direktorius, Londono rinkodaros mokykla.

 

"Tai puikus verslo vadybos priemonių vadovas. Knygoje pateikiama daug praktinių tyrimo priemonių ir parodoma, kaip jomis veiksmingai naudotis. Si knyga padės jums susikurti sistemingą ir profesionalią metodiką, kuri leis kritiškai analizuoti ir spręsti daugelį šiuolaikinių vadybos problemų. Ją privalo turėti visi, norintys tapti konsultantais ir verslo strategais, nes ji parodo, kam tos priemonės skirtos ir kaip jas naudoti versle."

Niekas Beechas, programų direktorius, Europos korporacinio valdymo centras, Liverpulio Johno Mooreso universitetas, Londonas.
"Verslo konsultavimo institutas šią knygą įtraukė į rekomenduotinos literatūros sąrašą. Jame nurodytas knygas privalu perskaityti visiems, norintiems gauti šio instituto vadybos konsultavimo pagrindų sertifikatą ir vadybos konsultavimo diplomą."

Sabrina Ahmed, profesinių standartų vadovė, Verslo konsultavimo institutas, Londonas.

 

"Ši knyga rekomenduojama konsultavimo kursų klausytojams, siekiantiems gauti sertifikatą ir diplomą. Profesorius Burtonshotv-Gunnaspateikė dirbančiam konsultantui labai naudingą priemonių ir modelių rinkinį."

Philipas Albonas, generalinis direktorius, "Techniųues for Change Ltd".

 

"Man ši knyga yra vertinga todėl, kad čia vienoje vietoje pateikiamos priemonės ir metodai, kuriuos galima aptarti su konsultavimo komanda arba klientu ir pritaikyti konkrečiai pokyčių vadybos, organizacijos modelio ar veiklos vadybos situacijai. Aš dirbu konsultantu, todėl knygos skyriuose apie problemų sprendimą, grupinio darbo palengvinimą, tyrimų organizavimą bei konsultanto veiklą randu daug patarimų, kuriais nuolat naudojuosi. Prie kiekvieno modelio pateikiama nuoroda į pirminę publikaciją — tai labai naudinga skaitytojui, norinčiam gauti daugiau informacijos."

Charlesas G. Hajdu, vadybos magistras, Vadybos instituto narys, Rinkodaros asociacijos narys, "BAE Systems" vyriausiasis konsultantas.


Iš anglų kalbos vertė Audronė Rimkutė

TURINYS

TURINYS


Pratarmė / IX

Įvadas / XI

Padėka / XV


1. VERSLO PLANAVIMAS / 1

2. POKYČIŲ VADYBA / 13

3. RYŠIŲ SU KLIENTAIS VADYBA / 45

4. SPRENDIMŲ PRIĖMIMAS IR PROBLEMŲ SPRENDIMAS / 55

5. FINANSŲ VALDYMAS / 83

6. TARPTAUTINĖ VADYBA / 93

7. RINKODAROS VADYBA / 103

8. ORGANIZACIJOS VYSTYMAS / 125

9. Į ŽMONES ORIENTUOTOS VEIKLOS VADYBA / 139

10. PROCESŲ TOBULINIMAS / 173

11. PRODUKTO VADYBA / 183

12. PROJEKTŲ VADYBA / 195

13. KOKYBĖS VADYBA / 211

14. RIZIKOS VALDYMAS / 227

15. STRATEGINIS VALDYMAS / 243

16. TIEKIMO GRANDINĖS VADYBA / 263

17. LAIKO VALDYMAS / 287

18. TIRIAMASIS DARBAS / 301

19. VADYBOS KONSULTANTO VEIKLA / 311

20. DARBO GRUPĖSE PALENGVINIMAS / 333


LITERATŪRA / 349

RODYKLĖ / 355


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Svarbiausios vadybos priemonės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Svarbiausios vadybos priemonės", Simon A. Burtonshaw-Gunn. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Simon A. Burtonshaw-Gunn su knyga "Svarbiausios vadybos priemonės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Svarbiausios vadybos priemonės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Simon A. Burtonshaw-Gunn. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Svarbiausios vadybos priemonės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Svarbiausios vadybos priemonės" perkama kartu