0

Švedų kalbos praktinis mokymosi kursas

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2011-12-14 Klemensas

Pagaliau gavau. Superinis leidinys.

Informacija

Švedų kalbos praktinis mokymosi kursas

  • Leidėjas: Euroknyga
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Kartoninė dėžutė
  • ISBN ar kodas: 9789955617518

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Švedų kalbos praktinis mokymosi kursas" aprašymas
Švedų kalbos savarankiško mokymosi kursas, skirtas turintiems elementarias švedų kalbos žinias ir norintiems išmokti daugiau (B1 lygis). Kursas verstas iš vokiško „Langenscheidt Praktisches Lehrbuch Schwedisch“. Visi paaiškinimai, dialogai knygose ir plokštelėse lietuviški, pateikti užduočių atsakymai, todėl mokytis galima savarankiškai, be mokytojo.
Kurso dalys: vadovėlis; pratybų knyga; 3 kompaktinės plokštelės (1-2 dialogai, 2-3 klausymo ir tarties lavinimas); patogi dėžutė visoms dalims.
2011-12-14

Pagaliau gavau. Superinis leidinys.

Parašykite atsiliepimą apie "Švedų kalbos praktinis mokymosi kursas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Švedų kalbos praktinis mokymosi kursas, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Švedų kalbos praktinis mokymosi kursas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Švedų kalbos praktinis mokymosi kursas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Švedų kalbos praktinis mokymosi kursas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Švedų kalbos praktinis mokymosi kursas" perkama kartu