Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tarp Lietuvos geologų

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 1.45 SoldOut

Knygos "Tarp Lietuvos geologų" aprašymas

Povilas Kapustinskas (g.1928 m.) – geologas ne pagal diplomą, tačiau likimo ir pašaukimo vedinas, visą gyvenimą dirbo geologo darbą. Jo ekspedicijų maršrutai driekėsi nuo gimtosios Lietuvos iki Japonijos jūrų. Tai jau penktoji autoriaus knyga, kurioje dienoraščių pėdsakais atkuriama Lietuvos geologų kasdienybė, nelengvas darbas, buitis, biurokratinė aplinka bei parodoma platesnė dviejų pasaulių, komunistinio ir kapitalistinio, sandūra, bręstančios permainos. Pas Lietuvos geologus atėjau tuo metu, kai jie turėjo galimybę ir buvo kupini svajonių bei ryžto kuo detaliau ištirti krašto gelmes, jų struktūrą, surasti ir išžvalgyti naudingųjų iškasenų telkinių. Atsisveikinau tada, kai mūsų kraštą buvo užvaldžiusi ekonominė depresija, valdžia atitrūkusi nuo paprastų darbo žmonių, o mokslams ir gamybai buvo skiriama vis mažiau finansų. Gelmių žvalgams linkėjau sėkmės ir ištvermės. Sau rašytuose tekstuose tarp minimų gal ir nuobodokų buitinių bei tarnybinių smulkmenų skaitytojas ras platesnį istorinį kontekstą, sužinos laisvą autoriaus to laikotarpio vertinimą. Autorius


  • Autorius: Povilas Kapustinskas
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955342205

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tarp Lietuvos geologų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tarp Lietuvos geologų", Povilas Kapustinskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Povilas Kapustinskas su knyga "Tarp Lietuvos geologų" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tarp Lietuvos geologų" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Povilas Kapustinskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tarp Lietuvos geologų" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tarp Lietuvos geologų" perkama kartu