Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tarptautinė laivybos teisė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-03-19 Diana

,,,


Šiuo metu neparduodama

2024-05-31 13.69 SoldOut

Knygos „Tarptautinė laivybos teisė“ aprašymas

"Tarptautinė laivybos teisė" yra pirmoji knyga lietuvių kalba, kurioje kompleksiškai nagrinėjami pagrindiniai laivybos teisės klausimai. Autoriai išsamiai, pateikdami praktinių pavyzdžių, nagrinėja laivų pirkimo-pardavimo sandorių specifiką, registracijos "patogios vėliavos" valstybės problematiką, laivų arešto teisinį režimą, aptaria laivų locavimo, buksyravimo, gelbėjimo operacijų reglamentavimą, bendrosios avarijos ir jūrinio draudimo institutus ir kitus klausimus. Itin didelis dėmesys knygoje skiriamas prekių ir keleivių vežimo jūra aktualijoms.
Knygos priede pateikiamos laivyboje dažniausiai naudojamų Baltijos ir tarptautinės jūrų tarybos (BIMCO) parengtų arba aprobuotų sutarčių (SALEFORM 1993, GENCON, BALTIME, BARECON 2001) ir jūrinių konosamentų (CONGENBILL 2007, CONLINEBILL 2000) standartinės formos bei pagrindinius laivybos klausimus reglamentuojančios tarptautinės konvencijos.
"Tarptautinė laivybos teisė" skiriama aukštųjų ir aukštesniųjų mokyklų studentams, teisininkams, vadybininkams ir verslininkams, kurių veikla susijusi su jūriniu verslu.2021-03-19

,,,

Parašykite atsiliepimą apie „Tarptautinė laivybos teisė“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Tarptautinė laivybos teisė“, R. Derkintytė, M. Jonkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar R. Derkintytė, M. Jonkus su knyga „Tarptautinė laivybos teisė“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Tarptautinė laivybos teisė“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė R. Derkintytė, M. Jonkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Tarptautinė laivybos teisė“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Tarptautinė laivybos teisė“ perkama kartu