0

Tarptautinė logistika

  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 159
  • ISBN ar kodas: 9955-449-69-1

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Tarptautinė logistika" aprašymas

Knyga "Tarptautinė logistika" - pirmoji lietuviška tarptautinės logistikos pagrindų studija. Joje kalbama apie tarptautinės logistikos įtaką sprendžiant įmonių aprūpinimo ir produkcijos paskirstymo klausimus tarptautinėje rinkoje bei šioje rinkoje teikiamas logistikos paslaugas. Aprašomos tarptautinės logistikos užduočių sritys - prekių gabenimas tarptautiniais maršrutais įvairiomis transporto rūšimis, gabenimo teisės normos ir dokumentai, tarptautinio prekių sandėliavimo sąlygos.


Knyga "Tarptautinė logistika" - skirta ne tik studijuojantiems verslo vadybos ir tarptautinio verslo pagrindus, bet ir verslininkams, kuriems šio mokslo pasiekimai reikalingi kasdien praktinėje veikloje.

Parašykite atsiliepimą apie "Tarptautinė logistika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tarptautinė logistika, kurią skaitytojams dovanoja Rimgaudas Minalga. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rimgaudas Minalga su knyga Tarptautinė logistika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tarptautinė logistika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rimgaudas Minalga. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tarptautinė logistika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tarptautinė logistika" perkama kartu