0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Transporto ir logistikos uždavinių matematinis modeliavimas

  • Nuolaida knygai -21%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 16,59 €
Kaina knygyne: 20,99 €*
Sutaupote: 4.40 € (21%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Transporto ir logistikos uždavinių matematinis modeliavimas


2021-05-31 16.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Transporto ir logistikos uždavinių matematinis modeliavimas" aprašymas

Vadovėlis "Transporto ir logistikos uždavinių matematinis modeliavimas" skiriamas transporto inžinerinės ekonomikos ir logistikos studijų programos bakalaurams, bet jis gali būti naudingas visų ekonominių studijų programų studentams, taip pat ir magistro studijų bei taikomosios matematikos studijų programų studentams.

Rašant šį vadovėlį stengtasi išlaikyti tokius principus: matematinį dėstymo griežtumą, kuo platesnį ekonominį nagrinėjamų metodų ir modelių interpretavimą, medžiagos pateikimą tokiu būdu, kad ja galėtų naudotis ir studentas ekonomistas, ir kiekvienas besidomintis, turintis visai kuklias matematines žinias. Paprastas išdėstymo būdas ir kiekviename skyriuje pateikti pavyzdžiai leidžia nesunkiai suprasti pateiktą medžiagą.

Vadovėlyje "Transporto ir logistikos uždavinių matematinis modeliavimas" pateikiama medžiaga išdėstoma per 11 skyrių. Nagrinėjami transporto ir logistikos uždaviniai, kurie sprendžiami tiesinio programavimo, netiesinio programavimo, dinaminio programavimo metodais, taip pat nagrinėjama masinio aptarnavimo teorija šiems uždaviniams spręsti.Parašykite atsiliepimą apie "Transporto ir logistikos uždavinių matematinis modeliavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Transporto inžinerija

Nijolė Batarlienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Transporto ir logistikos uždavinių matematinis modeliavimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Transporto ir logistikos uždavinių matematinis modeliavimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Transporto ir logistikos uždavinių matematinis modeliavimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Transporto ir logistikos uždavinių matematinis modeliavimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nijolė Batarlienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Transporto ir logistikos uždavinių matematinis modeliavimas" perkama kartu