0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Taurė, gyvatė ir svastika

Kaina internetu: 4,39 €
Kaina knygyne: 13,29 €*
Sutaupote: 8.90 € (67%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 4.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Taurė, gyvatė ir svastika" aprašymas

"Taurė, gyvatė ir svastika" - istorinis romanas apie Adolfo Hitlerio gydytojus.

Vaida Marija Knabikaitė naujajame savo romane „Taurė, gyvatė ir svastika“ grįžta prie neišsemiamos nacių diktatoriaus temos, svarbiausiais romano veikėjais pasirinkusi asmeninius Adolfo Hitlerio gydytojus: Teodorą Morelį, Liudvigą Štumpfegerį ir Karlą Brantą. Kur prasideda ir baigiasi gydytojo etika, vykstant kruvinam karui, nusinešusiam milijonus gyvybių, skaudžiai ir tragiškai palietusiam daugelio valstybių, tarp jų ir Lietuvos, likimus?

Rašytoja yra išleidusi keturis romanus: „Mėnesiena tamsiame lange“ (apie nacistinės Vokietijos diktatorių Hitlerį), „Izidė ir Fortūna“ (I-ojo amžiaus senovės Romos tema), „Gulbės sparnu palytėtos“ (karaliaus Mindaugo moterų portretai), „Homo festivus“ (paauglės išgyvenimai XX amžiaus pabaigoje).

– Neturiu jokio noro reikšti jam savo nuomonę. Tik noriu, kad jis būtų negyvas.
Varge! Nejau jūsų centriniame štabe nėra nė vieno tikro vyro?! Nejau visi jo taip bijot? Tu pats vienintele injekcija galėtum padaryti tai, ko... Daktaras Liudvigas Štumpfegeris pajuto, kaip po uniforma iš įtampos jam virpa raumenys. Klausas dabar kalbėjo taip, kaip visai neseniai šefas Himleris.
– Štaufi, tu nepažįsti Hitlerio, – tepasakė.
– Bičiuli, man nereikia jo pažinti, kad nužudyčiau.


Parašykite atsiliepimą apie "Taurė, gyvatė ir svastika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių nuotykių ir istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Taurė, gyvatė ir svastika", kurią skaitytojams dovanoja Vaida Marija Knabikaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vaida Marija Knabikaitė su knyga "Taurė, gyvatė ir svastika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Taurė, gyvatė ir svastika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vaida Marija Knabikaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Taurė, gyvatė ir svastika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Taurė, gyvatė ir svastika" perkama kartu