Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Poys pilies saga. Kuršiai prie Dangės iki Mėmelburgo

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina: 22,29 €
Kaina su kodu: 20,06 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Knygą turėsime: 2024-08-16
2024-05-28 Rita

Puikus istorinis romanas apie Klaipėdos senuosius gyventojus, Manau, kad kiekvienam lietuviui būtina paskaityti, o jau klaipėdiečiams net privalu. Knyga parašyta įdomiai, skaitosi lengvai, labai informatyvi. Rekomenduoju knygų mylėtojams, o nemylėtojus raginu pamilti. :)


2024-07-31 22.29 InStock
Rezervuoti 20,06 € -10% su kodu
PATOGU
Rezervuoti

Knygos „Poys pilies saga. Kuršiai prie Dangės iki Mėmelburgo“ aprašymas

Dažnas istorikas mini, kad vikingai iš Skandinavijos kraštų lankėsi Baltijos jūros rytiniame krante ir dažnas kuršių gentį pavadina Baltijos vikingais. Dabar žinome, kad vikingai buvo ne tauta, o VIII-XI a. „profesija“. Bebaimiai kariai, nagingi amatininkai, plėšikai, jūreiviai - visaip galima apibūdinti vikingus. Taip pat vikingais galima vadinti daugelio jūrų ir vandenynų pakrančių germanų, normanų, skandinavų, saksų, prūsų ir kuršių genčių pirmtakus.

Pasinersite į senųjų laikų istoriją, kai žygio metu kuršių pilies vadas – stabmeldys Lantikinis sutinka savo išrinktąją - žuvėdų konungo dukrą Tverhildą. Tas susitikimas virsta meile, kuri sujungia dvi gentis skirtingose Baltijos jūros pusėse ir nulemia daug būsimų įvykių bei likimų.

Kartu su romano „Poys pilies saga. Kuršiai prie Dangės iki Mėmelburgo“ personažais turėsite galimybę kovoti žiemos rogių ir jūrų mūšiuose, aplankyti karingus sembus, krikščionybę priėmusius kuršius ir sumušti besiveržiančius į pagonių pajūrį kryžiuočius. Dalyvausite pagoniškose šventėse ir maldose, garbingai laidosite žuvusius gentainius, statysite ir ginsite pagonių pilis šalia Dangės upės, glostysite prijaukintus vilkus, kurie yra veikėjų pagalbininkai. Sužinosite, kodėl viena kuršių pilaitė šalia senosios Poys pilies galėjo būti pavadinta Klaipėd, o kita - Šauliai. Leisite vaizdingiems vietovių ir kelionių aprašymams, didingiems mūšių vaizdams ir tyros meilės istorijoms įtraukti jus į smagių įvykių sūkurį.


  • Autorius: Darius Musteikis
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 372
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090804346

2024-05-28

Puikus istorinis romanas apie Klaipėdos senuosius gyventojus, Manau, kad kiekvienam lietuviui būtina paskaityti, o jau klaipėdiečiams net privalu. Knyga parašyta įdomiai, skaitosi lengvai, labai informatyvi. Rekomenduoju knygų mylėtojams, o nemylėtojus raginu pamilti. :)

Parašykite atsiliepimą apie „Poys pilies saga. Kuršiai prie Dangės iki Mėmelburgo“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Poys pilies saga. Kuršiai prie Dangės iki Mėmelburgo“, Darius Musteikis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Darius Musteikis su knyga „Poys pilies saga. Kuršiai prie Dangės iki Mėmelburgo“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Poys pilies saga. Kuršiai prie Dangės iki Mėmelburgo“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Darius Musteikis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Poys pilies saga. Kuršiai prie Dangės iki Mėmelburgo“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Poys pilies saga. Kuršiai prie Dangės iki Mėmelburgo“ perkama kartu