NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Tipas ir individas Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūroje. Dailė 24

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 5.09 SoldOut

Knygos "Tipas ir individas Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūroje. Dailė 24" aprašymas

2001 m. VDA Dailėtyros institute vykusios to paties pavadinimo mokslinės konferencijos medžiaga. Publikacijose siekiama suaktualinti antropologinį požiūrį į Lietuvos kultūros istoriją iškeliant asmens ir individo reikšmę, asmenybės raišką, formuojant kultūrinius tipus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tipas ir individas Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūroje. Dailė 24"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tipas ir individas Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūroje. Dailė 24", Jolita Liškevičienė, Tojana Račiūnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jolita Liškevičienė, Tojana Račiūnaitė su knyga "Tipas ir individas Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūroje. Dailė 24" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tipas ir individas Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūroje. Dailė 24" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jolita Liškevičienė, Tojana Račiūnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tipas ir individas Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūroje. Dailė 24" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tipas ir individas Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūroje. Dailė 24" perkama kartu