0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tolkienas ir C. S. Lewis. Draugystės dovana

Kaina internetu: 6,89 €
Kaina knygyne: 7,79 €*
Sutaupote: 0.90 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 6.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tolkienas ir C. S. Lewis. Draugystės dovana" aprašymas

Tolkienas ir S. C. Lewisas išgarsėjo - pasaulyje kaip Viduržemio ir Narnijos kūrėjai. Tačiau tik nedaugelis jų skaitytojų ir karštų gerbėjų žino apie itin reikšmingą bei sudėtingą šių dviejų Oksfordo universiteto dėstytojų draugystę, jei ne nuolatinės S. C. Lewiso paskatos, Tolkienas niekada nebūtų baigęs "Žiedų valdovo". Taip pat ir visa S. C. Lewiso kūryba nuo 1926 metų, kai jiedu susitiko, yra paženklinta Tolkieno įtakos. Abu jie buvo labai svarbūs neoficialios Oksfordo literatų draugijos - Inklingų - nariai, o jųdviejų literatūrinės draugystės savitumas gali būti lyginamas su Williamo Wordswortho ir Samuelio Tayloro Coleridge'o, Williamo Coioperio ir johno Neu'tono, G. K. Chestertono ir Hilaire'o Belloco draugyste.Knygoje "Tolkienas ir C.S. Lewis. Draugystės dovana" apžvelgiamas šių dviejų žmonių gyvenimas, pasakojama, kaip klostėsi nepaprasta, džiugių ir skaudžių akimirkų patyrusi jų draugystė, trukusi iki Leunso mirties 1963 metais, jųdviejų skirtybės - temperamento, dvasinės laikysenos, pasakojimo būdo - vis dėlto neįstengė nustelbti to, kas juos siejo: bendros vizijos, tebeįkvepiančios milijonus viso pasaulio skaitytojų.Colinas Duriezas yra parašęs daug darbų apie Tolkieną bei S. C. Lewisą ir apie jų sukurtus Viduržemio bei Narnijos pasaulius. Šia tema jis taip pat skaitė paskaitas. Naujausieji jo veikalai yra "Tolkienas ir Žiedų valdovas: kelionės į Viduržemį vadovas" ("Tolkien and The Lord of the Rings: A Guide to Middle-Earth"), "C. S. Lewiso enciklopedija" ("The C. S. Leivis Encyclopedia") bei kartu su Davidu Porteriu parašytas "Inklingų žinynas" ("The Inklings Handbook").


Iš anglų kalbos vertė Lina Jurėnienė


Parašykite atsiliepimą apie "Tolkienas ir C. S. Lewis. Draugystės dovana"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Tolkienas ir C. S. Lewis. Draugystės dovana", kurią skaitytojams dovanoja Colin Duriez. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Colin Duriez su knyga "Tolkienas ir C. S. Lewis. Draugystės dovana" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tolkienas ir C. S. Lewis. Draugystės dovana" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Colin Duriez. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tolkienas ir C. S. Lewis. Draugystės dovana" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tolkienas ir C. S. Lewis. Draugystės dovana" perkama kartu