Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tolkienas ir C. S. Lewis. Draugystės dovana

Kaina: 6,89 €
Kaina su kodu: 6,20 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 6.89 InStock
Į krepšelį 6,20 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Tolkienas ir C. S. Lewis. Draugystės dovana“ aprašymas

Tolkienas ir S. C. Lewisas išgarsėjo - pasaulyje kaip Viduržemio ir Narnijos kūrėjai. Tačiau tik nedaugelis jų skaitytojų ir karštų gerbėjų žino apie itin reikšmingą bei sudėtingą šių dviejų Oksfordo universiteto dėstytojų draugystę, jei ne nuolatinės S. C. Lewiso paskatos, Tolkienas niekada nebūtų baigęs "Žiedų valdovo". Taip pat ir visa S. C. Lewiso kūryba nuo 1926 metų, kai jiedu susitiko, yra paženklinta Tolkieno įtakos. Abu jie buvo labai svarbūs neoficialios Oksfordo literatų draugijos - Inklingų - nariai, o jųdviejų literatūrinės draugystės savitumas gali būti lyginamas su Williamo Wordswortho ir Samuelio Tayloro Coleridge'o, Williamo Coioperio ir johno Neu'tono, G. K. Chestertono ir Hilaire'o Belloco draugyste.

Knygoje "Tolkienas ir C.S. Lewis. Draugystės dovana" apžvelgiamas šių dviejų žmonių gyvenimas, pasakojama, kaip klostėsi nepaprasta, džiugių ir skaudžių akimirkų patyrusi jų draugystė, trukusi iki Leunso mirties 1963 metais, jųdviejų skirtybės - temperamento, dvasinės laikysenos, pasakojimo būdo - vis dėlto neįstengė nustelbti to, kas juos siejo: bendros vizijos, tebeįkvepiančios milijonus viso pasaulio skaitytojų.

Colinas Duriezas yra parašęs daug darbų apie Tolkieną bei S. C. Lewisą ir apie jų sukurtus Viduržemio bei Narnijos pasaulius. Šia tema jis taip pat skaitė paskaitas. Naujausieji jo veikalai yra "Tolkienas ir Žiedų valdovas: kelionės į Viduržemį vadovas" ("Tolkien and The Lord of the Rings: A Guide to Middle-Earth"), "C. S. Lewiso enciklopedija" ("The C. S. Leivis Encyclopedia") bei kartu su Davidu Porteriu parašytas "Inklingų žinynas" ("The Inklings Handbook").

Iš anglų kalbos vertė Lina JurėnienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Tolkienas ir C. S. Lewis. Draugystės dovana“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Literatūros memuarai

Colin Duriez pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Tolkienas ir C. S. Lewis. Draugystės dovana“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Tolkienas ir C. S. Lewis. Draugystės dovana“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Tolkienas ir C. S. Lewis. Draugystės dovana“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Tolkienas ir C. S. Lewis. Draugystės dovana“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Colin Duriez tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Tolkienas ir C. S. Lewis. Draugystės dovana“ perkama kartu