0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Trys eiliuotos pasakos. Žuveliukas. Undinas. Kiaušinių pasakos (CD)

Knygą turime sandėlyje

Trys eiliuotos pasakos. Žuveliukas. Undinas. Kiaušinių pasakos (CD)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.69 SoldOut
Knygos "Trys eiliuotos pasakos. Žuveliukas. Undinas. Kiaušinių pasakos (CD)" aprašymas

CD "Trys eiliuotos pasakos. Žuveliukas. Undinas. Kiaušinių pasakos" lengvai ir žaismingai parašytos bei autoriaus įskaitytos trys eiliuotos pasakaitės.


Pirmoji pasaka apie berniuką Žuveliuką, žvejybą, žvejo sapnus ir slieko kančias, antroji – apie didvyrį Undiną. Pasakas galite skaityti knygelėje "Žuveliukas. Undinas" bei įsigyti elektroninę knygos versiją.

„Kiaušinių pasakos“ – tai smagios eiliuotos pasakėlės, kurias seka... patys kiaušiniai... apie krokodilą, apsigyvenusį vištidėje, apie strutį, atvykusį paragauti baravykų, apie tvartą su medaus sienomis ir juoko kambariais...Parašykite atsiliepimą apie "Trys eiliuotos pasakos. Žuveliukas. Undinas. Kiaušinių pasakos (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Trys eiliuotos pasakos. Žuveliukas. Undinas. Kiaušinių pasakos (CD), kurią skaitytojams dovanoja Vytautas V. Landsbergis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas V. Landsbergis su knyga Trys eiliuotos pasakos. Žuveliukas. Undinas. Kiaušinių pasakos (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Trys eiliuotos pasakos. Žuveliukas. Undinas. Kiaušinių pasakos (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas V. Landsbergis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Trys eiliuotos pasakos. Žuveliukas. Undinas. Kiaušinių pasakos (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Trys eiliuotos pasakos. Žuveliukas. Undinas. Kiaušinių pasakos (CD)" perkama kartu