0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Trys eiliuotos pasakos. Žuveliukas. Undinas. Kiaušinių pasakos (CD)

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 4.69 SoldOut

Knygos "Trys eiliuotos pasakos. Žuveliukas. Undinas. Kiaušinių pasakos (CD)" aprašymas

CD "Trys eiliuotos pasakos. Žuveliukas. Undinas. Kiaušinių pasakos" lengvai ir žaismingai parašytos bei autoriaus įskaitytos trys eiliuotos pasakaitės.


Pirmoji pasaka apie berniuką Žuveliuką, žvejybą, žvejo sapnus ir slieko kančias, antroji – apie didvyrį Undiną. Pasakas galite skaityti knygelėje "Žuveliukas. Undinas" bei įsigyti elektroninę knygos versiją.

„Kiaušinių pasakos“ – tai smagios eiliuotos pasakėlės, kurias seka... patys kiaušiniai... apie krokodilą, apsigyvenusį vištidėje, apie strutį, atvykusį paragauti baravykų, apie tvartą su medaus sienomis ir juoko kambariais...Parašykite atsiliepimą apie "Trys eiliuotos pasakos. Žuveliukas. Undinas. Kiaušinių pasakos (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Audio pasakos vaikams (CD)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Trys eiliuotos pasakos. Žuveliukas. Undinas. Kiaušinių pasakos (CD)", kurį parašė Vytautas V. Landsbergis. Siūlome ne tik išsamų "Trys eiliuotos pasakos. Žuveliukas. Undinas. Kiaušinių pasakos (CD)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas V. Landsbergis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Trys eiliuotos pasakos. Žuveliukas. Undinas. Kiaušinių pasakos (CD)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Trys eiliuotos pasakos. Žuveliukas. Undinas. Kiaušinių pasakos (CD)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Trys eiliuotos pasakos. Žuveliukas. Undinas. Kiaušinių pasakos (CD)" perkama kartu