Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Turiningi ir saugūs vaikų renginiai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 2.66 SoldOut

Knygos „Turiningi ir saugūs vaikų renginiai“ aprašymas

Leidinys skirtas mokytojams, socialinę pedagogiką ir socialinį darbą studijuojantiems studentams, vaikų turizmo reginių vadovams, dirbantiems vasaros poilsio stovyklose. Jame pateikta medžiaga padės gerai pasiruošti renginiams, patars, kaip rengti mokyklos dokumentus, kad gerėtų vaikų sveikata ir sauga.


Parašykite atsiliepimą apie „Turiningi ir saugūs vaikų renginiai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Turiningi ir saugūs vaikų renginiai“, Birutė Aleksandravičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Birutė Aleksandravičienė su knyga „Turiningi ir saugūs vaikų renginiai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Turiningi ir saugūs vaikų renginiai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Birutė Aleksandravičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Turiningi ir saugūs vaikų renginiai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Turiningi ir saugūs vaikų renginiai“ perkama kartu