NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Tylos gausmas. Žydų gyvenimo pėdsakai Lietuvoje

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 22.88 SoldOut

Knygos "Tylos gausmas. Žydų gyvenimo pėdsakai Lietuvoje" aprašymas

Memorialinis albumas, skirtas sunaikintoms Lietuvos žydų bendruomenėms. Nuotraukose užfiksuoti kapinių, maldos namų, kitų su žydų gyvenimu susijusių pastatų bei vietų vaizdai, tikriau tai, kas liko praėjus daugeliui metų po žydiškosios Lietuvos aukso amžiaus. Greta – miestų ir miestelių, kurių daugelis ar net dauguma gyventojų XIX–XX a. I p. buvo žydai, pavadinimai jidiš bei lietuvių kalbomis ir keletas labai iškalbingų skaičių iš tų vietų istorijos. Ši knyga kelia netekties liūdesį ir skausmą, tačiau neleis užmiršti žmonių, kuriems ši žemė teikė gyvybės syvus, kurie Lietuvoje sukūrė ir puoselėjo savitą kultūrą, kurie čia tiesiog gyveno. Išgirsime gausmą, kurio sklidina žydiškąją Lietuvą apgaubusi amžinybės tyla.


  • Autorius: Izaokas Zibucas
  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 204
  • Formatas: 30x26, kietas viršelis
  • ISBN ar kodas: 9789955736264

Parašykite atsiliepimą apie "Tylos gausmas. Žydų gyvenimo pėdsakai Lietuvoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tylos gausmas. Žydų gyvenimo pėdsakai Lietuvoje", Izaokas Zibucas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Izaokas Zibucas su knyga "Tylos gausmas. Žydų gyvenimo pėdsakai Lietuvoje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tylos gausmas. Žydų gyvenimo pėdsakai Lietuvoje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Izaokas Zibucas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tylos gausmas. Žydų gyvenimo pėdsakai Lietuvoje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tylos gausmas. Žydų gyvenimo pėdsakai Lietuvoje" perkama kartu