0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Tylos uždanga

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-08 Romas

Skaudu skaityti, liūdna išgyventi, tačiau ši tema visais laikais buvo itin jautri. Geras kūrinys, parodoma dar kita holokausto siaubo pusė.

Tylos uždanga


2021-05-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tylos uždanga" aprašymas

„Tylos uždanga“ - Holokausto 80-mečiui skirta knyga.

Tikėtina, kad jus gaubia daug storesnė „tylos uždanga", nei galite pagalvoti.

„Tylos uždanga" perduodama iš kartos į kartą ir neleidžia mums susitaikyti, išgyti, būti atstatytiems. Tai vyksta ne tik asmeniniame gyvenime, šeimose, bažnyčiose ir bendruomenėse, bet ir miestuose bei tautose.

Daugumą šeimų Vokietijoje, joms pačioms nepastebint, gaubia „tylos uždanga". Tai yra karo kartos vaikai ir anūkai, dar ir šiandien kamuojami vidinės kaltės, trauminių patirčių, išvarymo ar bėgimo išgyvenimų. Skiriamasis jų bruožas yra tylėjimas. Daugelis keliauja per nesibaigiančias vidines dykumas nematydami pokyčių.

Ar mus vis dar yra persmelkęs karo kartos tylėjimas, kai nenorima liesti Holokausto temos? Daug krikščionių Vokietijoje trokšta pagaliau užversti nacionalizmo lapą, kad šis nebebūtų dėmesio centre. Deja, realybė yra kitokia.

Ar mes, patys to nepastebėdami, ir vėl netapome „tyliąja dauguma", kuri nebesipriešina laikmečio dvasiai? Kaip galėtume pasiekti, kad mūsų miestuose bei šalyse įvyktų dvasinis proveržis ir gilus pokytis?

Jobst Bittner remiasi savo gyvenimo patirtimi Tiubingene – universitetų mieste, tuometiniame nacionalizmo ideologiniame centre, iš kurio kilo egzekutoriai ir masiniai žudikai. Vadovaudamasis bibliniu-teologiniu, Bažnyčios istorijos ir psichologiniu aspektu, autorius atskleidžia, kas yra „tylos uždanga" ir kaip galime ją perplėšti.


  • Autorius: Jobst Bittner
  • Leidėjas: Prabudimo orkestras
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099621906

2021-04-08

Skaudu skaityti, liūdna išgyventi, tačiau ši tema visais laikais buvo itin jautri. Geras kūrinys, parodoma dar kita holokausto siaubo pusė.

Parašykite atsiliepimą apie "Tylos uždanga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie Holokaustą

Jobst Bittner parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tylos uždanga, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tylos uždanga aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tylos uždanga už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tylos uždanga? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jobst Bittner tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tylos uždanga" perkama kartu