Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tytuvėnų bernardinų bažnyčia ir vienuolynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 3.39 SoldOut

Knygos „Tytuvėnų bernardinų bažnyčia ir vienuolynas“ aprašymas

Leidinyje pateikiama Tytuvėnų bernardinų ansamblio statybos istorija ir architektūros raida, aptariami jame buvę ir esantys dailės paminklai. Skirama visiems tiems, kurie domisi kultūros paveldu.


Parašykite atsiliepimą apie „Tytuvėnų bernardinų bažnyčia ir vienuolynas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Tytuvėnų bernardinų bažnyčia ir vienuolynas“, Dalia Klajumienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dalia Klajumienė su knyga „Tytuvėnų bernardinų bažnyčia ir vienuolynas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Tytuvėnų bernardinų bažnyčia ir vienuolynas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Klajumienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Tytuvėnų bernardinų bažnyčia ir vienuolynas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Tytuvėnų bernardinų bažnyčia ir vienuolynas“ perkama kartu