0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ubagų karalystės monai (CD)

10,11 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Ubagų karalystės monai (CD)


2021-06-30 10.11 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ubagų karalystės monai (CD)" aprašymas

Šį savo darbą skiriame visiems, kas šiandien nevalgė, nežinia kur miegojo, rengėsi ką rado ant tako, ir nežino kas jų laukia rytoj... elgetoms, pabėgėliams, vergams, įkaitams, išvarytiems, nuskriaustiems, apgautiems, nereikalingiems... Europoje... Afrikoje... Amerikoje... ubagų karalystėje! Čia įrašytomis giesmėmis ir dainomis stengėmės parodyti ubagų karalystės problemas, pasaulėžiūrą, santykį į aplinką ir kolegas. Nenorėjome vien tik "fotografuoti" kažkada anksčiau skambėjusio repertuaro, kartoti tempų, tembrų, intonacijų, bet leidome sau dainuoti ir groti taip, kaip tai skambėtų šiandien, parodydami repertuaro aktualumą, išradingumą, universalumą ir improvizacines galimybes.


  • Autorius: Sutaras
  • Leidėjas: Sutaras
  • Išleidimo metai: 2012
  • ISBN ar kodas: CD-UBAGU

Parašykite atsiliepimą apie "Ubagų karalystės monai (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ubagų karalystės monai (CD), kurią skaitytojams dovanoja Sutaras. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sutaras su knyga Ubagų karalystės monai (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ubagų karalystės monai (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sutaras. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ubagų karalystės monai (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ubagų karalystės monai (CD)" perkama kartu