0

Vadovauti. Veikti. Gyventi

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vadovauti. Veikti. Gyventi

  • Leidėjas: Mūsų knyga
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 415
  • ISBN ar kodas: 9955-14-011-9

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vadovauti. Veikti. Gyventi" aprašymas
Visame pasaulyje žinomas vadybos dėstytojas ir konsultantas aprašo svarbiausius dalykus iš savo 25-erių metų patirties, kuriuos vadovas turi žinoti ir sugebėti įgyvendinti, jeigu nori sėkmingai vadovauti įmonei ar organizacijai. Knygoje ras svarbių patarimų ne tik gamybinių įmonių, bet ir visuomeninių organizacijų vadovai. Tai knyga apie veiksmingą valdymą ir visavertį gyvenimą - konkreti, praktiška, efektyvi. Vokietijos verslo patarėjų sąjungos apdovanota geriausia 2000 - ųjų metų knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Vadovauti. Veikti. Gyventi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vadovauti. Veikti. Gyventi, kurią skaitytojams dovanoja Fredmund Malik. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Fredmund Malik su knyga Vadovauti. Veikti. Gyventi jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vadovauti. Veikti. Gyventi patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Fredmund Malik. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vadovauti. Veikti. Gyventi palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vadovauti. Veikti. Gyventi" perkama kartu