Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Vaikų literatūros etiudai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 4.59 SoldOut

Knygos „Vaikų literatūros etiudai“ aprašymas

Grožinį kūrinį su vaikais skaityti ir aptarti reikėtų kaip savitą, daugiasluoksnę meninę struktūrą, atidžiai žvelgiant į skirtingą poetinių vaizdų semantiką, meninės detalės vaidmenį tekste. Tik tada estetinis kūrinio išgyvenimas suteiks vaikui dvasinį pasitenkinimą, gilesnę grožio pajautą, plėsis jo emocinis patyrimas, o taip pat bus įgyvendinami ir ugdomieji tikslai.
Poetinis pasaulis vaikų literatūroje pažeidžiamas paviršutiniška analize, neatsakingu jo vertinimu, pamiršus, kad grožinis tekstas - estetinė tikrovė. Ir tik paklusę jo dėsniams jos dėsniams galime tikėtis, jog meninis Paparčio šventi ženkla gilesnį estetinio išgyvenimo jausmą. O juk akivaizdu, kad vaiko, kaip asmenybės, brendimą skatina ir grožiniais kūriniais ugdoma estetinė patirtis.
Romualdas SkunčikasParašykite atsiliepimą apie „Vaikų literatūros etiudai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Vaikų literatūros etiudai“, Romualdas Skunčikas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romualdas Skunčikas su knyga „Vaikų literatūros etiudai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Vaikų literatūros etiudai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romualdas Skunčikas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Vaikų literatūros etiudai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Vaikų literatūros etiudai“ perkama kartu