Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Valios metafizika: Schopenhauerio filosofijos interpretacijos

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2014-01-07 skaitytojas

ne visi straipsniai geri, bet yra tikrai labai neblogų


Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 2.31 SoldOut

Knygos „Valios metafizika: Schopenhauerio filosofijos interpretacijos“ aprašymas

"Valios metafizika" - trečioji tęstinio projekto "Neklasikinė filosofija" knyga, filosofinių straipsnių rinkinys.

"Gyvenimas yra labai abejotinas dalykas ir aš nusprendžiau savo gyvenimą pašvęsti apmąstymams apie jį."
Schopenhauer

A. Schopenhaueris buvo unikalus XIX a. mąstytojas, prabilęs nauja, anksčiau menkai vartota intymiai psichologizuota ir įtaigia kalba. Daugelis pradžioje amžininkus šokiravusių šio tragiško pesimizmo šauklio idėjų stipriai paveikė pastarųjų dviejų šimtmečių Vakarų filosofijos, civilizacijos teorijos, kultūrologijos, psichologijos, orientalistikos, etikos, estetikos, meno filosofijos, ir kitų humanistikos sričių raidą; postmodernioje epochoje jos nuskamba naujai, kadangi tiesiogiai siejasi su dabartinės metacivilizacinės kultūros bei dvasinės situacijos pokyčiais.

Šių kontraversiškų idėjų reinterpretacija aktuali ne tik dėl Rytų ir Vakarų tautos kultūros, mąstymo tradicijų suartėjimo, tačiau ir dėl aštrėjančių globalių civilizacijos raidos tendencijų, žmonijos nesugebėjimo spręsti pribrendusių problemų, remiantis racionalaus proto principais.Kiti taip pat domėjosi


2014-01-07

ne visi straipsniai geri, bet yra tikrai labai neblogų

Parašykite atsiliepimą apie „Valios metafizika: Schopenhauerio filosofijos interpretacijos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Antanas Andrijauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Valios metafizika: Schopenhauerio filosofijos interpretacijos“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Valios metafizika: Schopenhauerio filosofijos interpretacijos“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Valios metafizika: Schopenhauerio filosofijos interpretacijos“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Valios metafizika: Schopenhauerio filosofijos interpretacijos“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antanas Andrijauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Valios metafizika: Schopenhauerio filosofijos interpretacijos“ perkama kartu