Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Veidoskaita. Praktinis vadovas

3.7
(7 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 19,99 €
Kaina su kodu: 17,99 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2022-09-27


2024-06-30 19.99 InStock
Į krepšelį 17,99 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Veidoskaita. Praktinis vadovas“ aprašymas

„Dvi svarbiausios dienos tavo gyvenime yra diena, kai tu gimei, ir diena, kai tu supratai, kodėl gimei. Markas Tvenas

Pagrindiniai knygos "Veidoskaita. Praktinis vadovas" tikslai yra du: pirmasis ir tikriausiai svarbiausias - padėti tau atrasti save ir savo vietą šiame pasaulyje, antrasis - padėti geriau suprasti kitus. Ši knyga tau padės suvokti, kad visi žmonės yra skirtingi, ir kiekvieną iš mūsų motyvuoja skirtingi dalykai. Gamtoje (kalbu apie gyvūnus) viskas labiau standartizuota. Gyvūnų pasaulyje stipriausias patinas beveik visada yra grupės vadas - jis vadinamas „alfa patinu“. Tarp žmonių vyrauja kur kas didesnė įvairovė, tačiau būtent ji ir yra geras būdas atskirti mus vieną nuo kito.

Šioje knygoje "Veidoskaita. Praktinis vadovas" taip pat sužinosi, kaip pačiam išsiaiškinti tai, ką vadiname „rasti savo auksinį kelią“. Auksinis kelias - tai tavo misija šiame gyvenime. Žodžio „misija“ neturėtumėte suprasti kaip kažką privaloma padaryti. Tavo gyvenimo misija - tai tavo talentų ir polinkių, kurie jau yra tavo charakteryje, visuma, lemianti tavo veiklos kelią. Išsiaiškinęs šį kelią, tu dar nežinosi savo profesijos, nes kiekvienam tinka daug profesijų. Jeigu tavo gyvenimo kelias yra „Dalintis savo širdimi!“, tuomet profesijos, kurios tau tinka, yra pačios įvairiausios - nuo darželio auklėtojo iki gydytojo. Esminis dalykas, kurį jau turėjai pastebėti, yra tas, kad kiekvienas iš mūsų vienoje ar kitoje srityje yra gabesnis nei kiti. Taip pat turėjai pastebėti, kad vienas stiprus fiziškai, kitas - silpnesnis, trečias gabus matematikai, o kai ketvirtas pradeda pasakoti istoriją, jos klausantis realybė išnyksta.

Kitas svarbus dalykas, kurį turėtumėte žinoti, - žmogaus gyvenimas skirstomas į du etapus. Pirmasis etapas - iki 30 metų, kai tu dar mokaisi gyventi. Metodikos pradininkai jį dar vadina „mamos veido“ periodu, kurį tėvų įtaka tau yra didžiausia. Kaip tai veikia tavo gyvenimą, kodėl tame etape dažnai klysti, kokie charakterio blokai tuomet susiformuoja, sužinosi perskaitęs mano knygą „Vaikystės šešėliai“. Joje taip pat rasi atsakymus ir praktinius patarimus, kurie padės išspręsti vaikystės problemas ir leis labiau džiaugtis suaugyste. Antrasis etapas prasideda nuo 30 metų, kai iškyla pagrindiniai klausimai: kas aš esu ir ko aš iš tikrųjų noriu. Tiksliau tariant, pirmasis etapas yra savotiškas rinkimo, gal labiau mokymosi laikotarpis, o antrasis siejamas su davimu, įdomus pastebėjimas iš mano praktikos: jeigu pirmojo etapo pamokos neišmoktos, antrasis etapas dažniausiai vėluoja arba net niekada neateina. Iš esmės tai būtų nelaimingo žmogaus formulė. Jeigu laikai šią knygą rankose, aš nuoširdžiai tikiu, kad tu esi tas, kuris yra pasirengęs davimo etapui!

Jeigu mokymosi periodas neišbaigtas, pereiti į davimo etapą bus sunku ar net neįmanoma!

Asmeninių konsultacijų metu bendraudamas su žmonėmis nuolat pastebiu, kad daugelis profesiją pirmajame gyvenimo etape renkasi pagal tėvų rekomendacijas, vaikystės pomėgius ar net tuo metu visuomenėje vyraujančias madas. Tik antruoju gyvenimo etapu pradedama ieškoti tikrosios savo veiklos, kuri teikia malonumą. Pagrindinė problema, kuri trukdo pasirinkti savo kelią, yra psichologinė baimė kažką keisti. Stebėdamas žmones matau, kad tikimybė išdrįsti eiti savo keliu susijusi su pasitikėjimu savimi.

Kuo silpnesnis žmogaus pasitikėjimas savimi, tuo mažesnė tikimybė, kad jis išdrįs eiti savo keliu.

Dažnai pasitaiko, kad žmogui atrasti save padeda įvairūs pomėgiai ir mėgstama veikla. Pokalbių metu pastebėjau, kad daugelis sako, jog sudėtingiausia užduotis - pomėgį paversti pelninga veikla. Pavyzdžiui, žmogui patinka jodinėti, bet juk ne visi nori ir gali būti jojimo treneriai.

Galiu papasakoti ne vieną tikrą istoriją, kaip žmogus pasiekė savo tikslą. Viena įdomiausių - tai istorija apie žmogų, kuris visą gyvenimą norėjo būti architektu. Dėl silpnų tėvų jis negalėjo pasiekti savo tikslo įprastu būdu, bet ši sritis jį traukė visą gyvenimą. Nesąmoningai suvokdamas savo potraukį ir apribojimus, jis pasirinko statybininko kelią. Pasikeitus santvarkai ir sulaukęs brandos, jis išdrįso pradėti savo verslą. Šis vyras yra nekilnojamojo turto vystytojas, bet ne tradicinis, kaip mes tai suprantame: jis perka žemės sklypus, kurie tinka sodybai, juose pats suprojektuoja svajonių sodybą, ją pastato, sutvarko aplinką ir parduoda.

Pasakodamas savo istoriją, jis vis akcentuodavo, kad maloniausia veiklos dalis jam yra namo projektavimas ir statyba, todėl labai dažnai statydamas tobulina tai, kas buvo sugalvota iš pradžių. Per metus jis parengia du projektus. Pasak pašnekovo, pinigų pakanka pragyvenimui ir kitam projektui. Štai taip žmogus įgyvendina savo, kaip architekto, svajonę.

Aš ir pats nuo mažens buvau uždaras vaikas, kuris visai neblogai jautėsi būdamas su savimi ir neturėjo vidinio poreikio ypatingai kontaktuoti su kitais. Tai vadinamasis „laukinio“ žmogaus tipas. Taip, aš laukinis, kuris savo vaikystės pomėgį stebėti kitus žmones pavertė pagrindine veikla. Kai man kilo klausimas dėl studijų pasirinkimo, po vidurinės mokyklos labai norėjau dirbti specialiose tarnybose. Tik po 20 metų aš supratau, ką būčiau ten veikęs. Spec, tarnybose yra tokia specialybė, kuri vadinasi „profaileris“. Profaileris-kriminalinis psichologas, kuris pagal išorinius žmogaus požymius ir veiksmus gali labai daug apie jį pasakyti. įsivaizduokite kriminalinę sceną, kurioje lankosi kriminalinis psichologas. Iš nusikaltėlio nuorūkos jis gali išsamiai apibūdinti psichologinį jo paveikslą.

Tai nėra šios knygos "Veidoskaita. Praktinis vadovas" tikslas, bet svarbu suprasti, kad tavo apranga, kūno kalba, avalynė, šukuosena ir kiti elementai aplink tave nėra atsitiktiniai. Visi jie turi prasmę ir tiesiogines sąsajas su tavo charakteriu. Aš esu žmogus, kuris net ne savo hobį, o tiesiog natūralų pomėgį pavertė pagrindine veikla. To paties noriu palinkėti ir tau. Nuoširdžiai tikiu, kad ši knyga tau bus didelis lobynas - tavęs laukia daug „vau“ momentų, kurie padės geriau suprasti save ir kitus!

Žydrūnas Sadauskas


  • Autorius: Žydrūnas Sadauskas
  • Leidėjas: Skanios knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099615516

Kiti taip pat domėjosi


2022-09-27

2021-03-13

Silpnas trejetas. Neišbaigti piešiniai, daug informacijos kartojasi. Maniau knyga bus vertingesnė.

2021-03-02

2020-11-12

2020-08-06

Nepraleidžiu nė vieno Žydrūno seminaro, nes gyvai pamatyti ir patirti žinias, kurias sukaupęs šis nuostabus žmogus, yra tiesiog nepakartojama. Tad labai džiaugiuosi šia knyga, nes joje aiškiai sutalpinta visa informacija ir mokymai ne tik iš seminarų, dar daugiau visko!

2020-08-05

Atsiliepimus rašau retai, nes esu pakankamai išranki literatūrai. Tačiau šią knygą "surijau" per kelias dienas ir tikrai noriu rekomenduoti visiems, kas domisi psichologija, saviugda, ieško atsakymų į gyvenimo klausimus. Aš čia tikrai radau daug atsakymų. Net neabejoju, kad kita Žydrūno knyga "Vaikystės šešėliai" taip pat paliks neišdildomą įspūdį.

2020-08-05

Visiskai nauja info man cia. Siaip ziauriai gera, idomi knyga, rekomenduoju, kas domisi tokiom tematikom!

Parašykite atsiliepimą apie „Veidoskaita. Praktinis vadovas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Žydrūnas Sadauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Veidoskaita. Praktinis vadovas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Veidoskaita. Praktinis vadovas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Veidoskaita. Praktinis vadovas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Veidoskaita. Praktinis vadovas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Žydrūnas Sadauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Veidoskaita. Praktinis vadovas“ perkama kartu