Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Verslas be rizikos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 4.63 SoldOut

Knygos "Verslas be rizikos" aprašymas

"Per ateinančius dešimt metų milijonai žmonių pasaulyje įsteigs pelningas įmones. Aš noriu, kad bent viena būtų jūsų.

Todėl knygoje "Verslas be rizikos" aprašiau, kaip niekuo nerizikuodami galite susikurti pelningą verslą – pinigų mašiną, kuri išlaisvins jus iš rutinos ir kiekvieną mėnesį apmokės jūsų sąskaitas.

Neskaitykite šios knygos, jei esate samdomas darbuotojas ir toliau norite kiekvieną rytą, kaip ir visi normalūs žmonės, važiuoti į darbą ir per metus turėti tik vieną mėnesį atostogų. Ši knyga – išsilaisvinimo vadovas, kuris leis jums patirti tai, ko niekada nepatirs daugelis normalių žmonių."


Tomas Bagdonavičius


"Aš labai džiaugiuosi, kad Tomo knyga, "Verslas be rizikos" išvydo pasaulį. Manau, kad šiuo metu ji yra ypač aktuali kiekvienam žmogui, kuriam rūpi šeimos finansinė ateitis. Labai svarbu, kad autorius asmeniniu pavyzdžiu įrodė, jog šiais laikais galima sukurti ne vieną pasyvių pajamų šaltinį. Taip pat džiugu, kad idėjos išdėstytos labai paprastai, lengvai ir svarbiausia - praktiškai. Linkiu visiems ne tik perskaityti šią knygą, bet ir pritaikyti idėjas gyvenime."

Algirdas Karalius, sėkmės mokytojas, korporacijos "Verslo poligonas" vadovas


"Skaitydamas šią verslininko, patyrusio verslo klastas ir subrandintus vaisius, parašytą knygą, kiekvienas suras dar neišmėgintas sėkmingo verslo technologijas ir principus. Juos analizuodamas ir lygindamas su savo atliktais veiksmais, atskleis daugelė jau padarytų klaidų, pamatys būtinus veiksmus, kurie iki šiol dar nėra daromi."

Prof., dr., Rimvydas Jasinavičius, verslininkas, Vilniaus verslininkų darbdavių konfederacijos prezidentas, Mykolo Romerio universiteto profesorius, Jaunojo finansininko akademijos globėjas


"Puikus praktinis vadovas tikrai norintiems ir siekiantiems finansinės nepriklausomybės!"

Rimvydas Bajorinas, verslininkas, investuotojas


"Esu atlikęs daugybę atrankų į darbą. Pastebėjau, kad į mažiau patrauklias ir prasčiau apmokamas darbo vietas konkurencija paprastai būna didesnė. Kuo aukščiau taikote, kuo kilnesnės jūsų svajonės, kuo esate kūribingesni, tuo mažiau sulauksite konkurencijos. Linkiu, kad knyga "Verslas be rizikos" Jums taptu tiltu į šią patrauklią tikrovę."

Aurimas Guoga, verslininkas, knygos "Sėkmingos tautos idėja" autorius


"Norite turėti pinigų? Sukurti savo verslą? Išvengti klaidų, rizikos, konkurencijos? Pasisemti naujų idėjų? Už jus jau viskas apmąstyta, paskaičiuota, išanalizuota, parašyta - IMKITE IR BŪKITE SĖKMINGI!"

Inga Dream, verslininkė, knygos "Svajok ir veik" autorė


"Knygą lengva skaityti, ji duoda naujų, įkvepiančių idėjų ne tik norintiems pradėti savo verslą, bet ir jau turintiems patirties. Rinkoje yra daug knygų ir vadovėlių, kuriuose aprašyti didžiųjų kompanijų veiklos modeliai, bet jie sunkiai įgyvendinami pradedant verslą. O ši knyga - išimtis. Joje aprašyti ypač svarbūs smulkioms įmonėms versslavimo niuansai, leidžiantys kitaip organizuoti veiklą, ieškoti partnerių ir sumažinti verslo riziką."

Darius Radkevičius, verslo knygą leidėjas, konsultantas, knygos "Dievas, kvantinė fizika, organizacinė struktūra ir valdymo stilius" autorius

  • Autorius: Tomas Bagdonavičius
  • Leidėjas: Biomedfarma
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 101
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099504919

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Verslas be rizikos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Verslas be rizikos", Tomas Bagdonavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tomas Bagdonavičius su knyga "Verslas be rizikos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Verslas be rizikos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas Bagdonavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Verslas be rizikos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Verslas be rizikos" perkama kartu