0

Vertybinių popierių analizė

Kaina Internetu: 27,99 €
Kaina Knygyne: 31,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vertybinių popierių analizė

  • Leidėjas: Leidybos studija
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 707
  • ISBN ar kodas: 9786098013351

2020-08-31 27.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vertybinių popierių analizė" aprašymas

Visame pasaulyje B. Grahamo knyga "Vertybinių popierių analizė" laikoma pagrindiniu akcijų ir obligacijų analizės tekstu. Vertės investavimo vadovu.


Benjamino Grahamo ir Davido Doddo knyga „Vertybinių popierių analizė" visiems laikams pakeitė investavimo teoriją ir praktiką. Parašyta daugiau nei prieš 80 m., ši knyga iki šiol laikoma vertės investavimo biblija.


Ypač detaliai autoriai aptaria investavimą į įmonių akcijas ir obligacijas. Argumentai dėstomi remiantis konkrečiais pavyzdžiais, aptariant, kaip atitinkamose situacijose turėtų ir kaip neturėtų elgtis racionalus investuotojas. Obligacijos. Akcijos. Įmonės analizės principai. Pelno nuostolio ataskaitos. Balansas. Skirtumas tarp kainos ir vertės.


JAV parduota daugiau nei 1 mln. šios knygos egzempliorių. Per 80 metų daugiau nei 40 kartų spausdinti pakartotini tiražai.


Kiekvieną knygos dalį komentuoja geriausi šių laikų vertės investuotojai - iš viso knygoje rasite beveik 140 psl. komentarų, o įžangą šiai knygai parašė pats Warrenas E. Buffettas. Įžangoje jis ją apibūdino taip: „ši knyga, tai investavimo kelrodis, kuriuo vadovaujuosi jau 57 metus. Ir nematau jokios priežasties ieškoti kito."


Iš anglų kalbos vertė Liudvikas Gadeikis

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Finansai ir investicijos


Dažniausiai perkama kartu