NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Vertybinių popierių analizė

Kaina: 29,13 €
Kaina su kodu: 26,22 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 Ray

Knygą verta pirkti jau vien dėl jos išvaizdos - stora, rimtu pavadinimu, labai solidžiai atrodo knygų lentynoje :). Bet turinys irgi įdomus investuotojui, vertybinius popierius vertinančiam pagal fundamentinės analizės principus.


2024-02-29 29.13 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vertybinių popierių analizė" aprašymas

Akcijų ir obligacijų vertinimo, investavimo vadovas.

Visame pasaulyje B. Grahamo knyga „Vertybinių popierių analizė“ laikoma pagrindiniu akcijų ir obligacijų analizės tekstu. Vertės investavimo vadovu. Warenas Buffettas ją apibūdina taip: „ši knyga, tai investavimo kelrodis, kuriuo vadovaujuosi jau 57 metus. Ir nematau jokios priežasties ieškoti kito“.

Benjamino Grahamo ir Davido Doddo knyga „Vertybinių popierių analizė“ visiems laikams pakeitė investavimo teoriją ir praktiką. Parašyta daugiau nei prieš 80 m. ši knyga iki šiol laikoma vertės investavimo biblija. Ypač detaliai autoriai aptaria investavimą į įmonių akcijas ir obligacijas. Argumentai dėstomi remiantis konkrečiais pavyzdžiais, aptariant, kaip atitinkamose situacijose turėtų ir kaip neturėtų elgtis racionalus investuotojas (Obligacijos. Akcijos. Įmonės analizės principai. Pelno (nuostolio) ataskaitos. Balansas. Skirtumas tarp kainos ir vertės).

JAV parduota daugiau nei 1 mln. šios knygos egzempliorių. Per 80 metus daugiau nei 40 kartų spausdinti pakartotini tiražai. Kiekvieną knygos skyrių komentuoja geriausi šių laikų vertės investuotojai – iš viso knygoje rasite daugiau nei 140 psl. komentarų, o įžangą šiai knygai parašė pats Warrenas E. Buffettas.

Benjaminas Grahamas visuotinai pripažystamas šiuolaikinės vertybinių popierių analizės tėvu ir vertės investavimo pradininku. Taip pat beveik 30 metų dėstė Kolumbijos universiteto verslo mokykloje, investicinio fondo „Graham-Newman Corporation“ steigėjas ir pirmasis prezidentas. Davidas L. Doddas buvo Benjamino Grahamo kolega Kolumbijos universitete, asocijuotas finansų profesorius.

„Autoriai išdėstė detalų planą, kaip investuotojai bet kokiomis aplinkybėmis galėtų perkošti šimtus akcijų ir obligacijų, kad rastų tas, į kurias verta investuoti“, - Seth A. Klarman, vienas geriausių šių laikų vertės investuotojų ir šio knygos leidimo atsakingasis redaktorius.

“Mano didžiulėje bibliotekoje yra keturios knygos, kurias ypač branginu, viena jų – ši, kurią laikote rankose. Antroji – senesnis šios knygos leidimas, su paraštėse ranka rašytomis autorių pastabomis rengiant šį, pataisytą leidimą“, - Wareno Buffettas.

„Grahamo ir Doddo idėjos atlaikė pačių įvairiausių rinkų skersvėjus ir dešimtmečių išbandymus. Griežtas „Vertybinių popierių analizės“ principų taikymas toliau duoda investuotojui reikšmingą pranašumą“, - André F. Perold, Harvardo verslo mokyklos finansų ir bankininkystės profesorius.

„Vertybinių popierių analizės“ klasikinis 1940 metų tekstas, papildytas kai kurių didžiausių mūsų kartos finansų analitikų įžvalgomis, – šiandien kaip niekad svarbus finansinio lavinimosi ir išminties šaltinis“, - Jamie Dimon, „JP Morgan Chase“ prezidentas.

„Jokia knyga nebus jums geresnis įrankis siekiant protingai investuoti negu „Vertybinių popierių analizė“, - Mason Hawkins, „Southeastern Asset Management“ pirmininkas.

„Ši knyga turi būti kiekvieno rimtai besidominčio investavimu bibliotekoje“, - David F. Swensen, Jeilio universiteto vyriausiasis investicijų valdytojas.


  • Autorius: Benjamin Graham, David L. Dodd
  • Leidėjas: Leidybos studija
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 707
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098013351
  • Vertėjas: Liudvikas Gadeikis
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-10-31

Knygą verta pirkti jau vien dėl jos išvaizdos - stora, rimtu pavadinimu, labai solidžiai atrodo knygų lentynoje :). Bet turinys irgi įdomus investuotojui, vertybinius popierius vertinančiam pagal fundamentinės analizės principus.

Parašykite atsiliepimą apie "Vertybinių popierių analizė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Finansų ir investavimo knygos

Benjamin Graham, David L. Dodd pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vertybinių popierių analizė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vertybinių popierių analizė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vertybinių popierių analizė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vertybinių popierių analizė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Benjamin Graham, David L. Dodd tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vertybinių popierių analizė" perkama kartu