0

Vertybinių popierių analizė

  • Leidėjas: Leidybos studija
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 707
  • ISBN ar kodas: 9786098013351

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vertybinių popierių analizė" aprašymas

Visame pasaulyje B. Grahamo knyga "Vertybinių popierių analizė" laikoma pagrindiniu akcijų ir obligacijų analizės tekstu. Vertės investavimo vadovu.


Benjamino Grahamo ir Davido Doddo knyga „Vertybinių popierių analizė" visiems laikams pakeitė investavimo teoriją ir praktiką. Parašyta daugiau nei prieš 80 m., ši knyga iki šiol laikoma vertės investavimo biblija.


Ypač detaliai autoriai aptaria investavimą į įmonių akcijas ir obligacijas. Argumentai dėstomi remiantis konkrečiais pavyzdžiais, aptariant, kaip atitinkamose situacijose turėtų ir kaip neturėtų elgtis racionalus investuotojas. Obligacijos. Akcijos. Įmonės analizės principai. Pelno nuostolio ataskaitos. Balansas. Skirtumas tarp kainos ir vertės.


JAV parduota daugiau nei 1 mln. šios knygos egzempliorių. Per 80 metų daugiau nei 40 kartų spausdinti pakartotini tiražai.


Kiekvieną knygos dalį komentuoja geriausi šių laikų vertės investuotojai - iš viso knygoje rasite beveik 140 psl. komentarų, o įžangą šiai knygai parašė pats Warrenas E. Buffettas. Įžangoje jis ją apibūdino taip: „ši knyga, tai investavimo kelrodis, kuriuo vadovaujuosi jau 57 metus. Ir nematau jokios priežasties ieškoti kito."


Iš anglų kalbos vertė Liudvikas Gadeikis

Parašykite atsiliepimą apie "Vertybinių popierių analizė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Finansai ir investicijos

Benjamin Graham, David L. Dodd parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vertybinių popierių analizė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vertybinių popierių analizė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vertybinių popierių analizė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vertybinių popierių analizė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Benjamin Graham, David L. Dodd tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Vertybinių popierių analizė" perkama kartu