Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Paprastas praturtėjimo kelias. Finansinės laisvės žemėlapis ir turtingas nepriklausomas gyvenimas

Kaina: 14,29 €
Kaina su kodu: 8,57 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 14.29 InStock
Į krepšelį 8,57 € -40% su kodu
PATOGU

Knygos „Paprastas praturtėjimo kelias. Finansinės laisvės žemėlapis ir turtingas nepriklausomas gyvenimas“ aprašymas

Šiame sudėtingame pasaulyje pinigai yra pats galingiausias įrankis, todėl labai svarbu suprasti jų esmę. Jei nuspręsite juos valdyti, pinigai taps puikiais tarnais. Jei to nepadarysite, jie tikrai užvaldys jus.

Tai, kas dabar atrodo taip paprasta ir aišku, turėjau išmokti per sunkumus, ir tai truko dešimtmečius. Dukrai skirtais laiškais, kurie buvo publikuojami www.jlcollinsnh.com, o dabar ir sudėti į šią knygą, stengiausi pasidalinti sėkmės receptais, įspėti apie gresiančius pavojus ir parodyti, kaip paprasta visa tai yra ir turėtų būti. Tikiuosi, kad jos kelias bus lengvesnis, jame pasitaikys mažiau klaidų ir finansinę laisvę ji pasieks anksčiau bei lengviau.

Paėmusiesiems į rankas šią knygą „Paprastas praturtėjimo kelias. Finansinės laisvės žemėlapis ir turtingas nepriklausomas gyvenimas“ linkiu to paties. Čia aptarsiu visas kelio į finansinę laisvę gaires ir dar daugiau. Tad leiskimės į šią kelionę drauge.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Simple Path to Wealth: Your road map to financial independence and a rich, free life
  • Autorius: J.L. Collins
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094374661
  • Vertėjas: Indrė Jočienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Paprastas praturtėjimo kelias. Finansinės laisvės žemėlapis ir turtingas nepriklausomas gyvenimas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

J.L. Collins pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Paprastas praturtėjimo kelias. Finansinės laisvės žemėlapis ir turtingas nepriklausomas gyvenimas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Paprastas praturtėjimo kelias. Finansinės laisvės žemėlapis ir turtingas nepriklausomas gyvenimas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Paprastas praturtėjimo kelias. Finansinės laisvės žemėlapis ir turtingas nepriklausomas gyvenimas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Paprastas praturtėjimo kelias. Finansinės laisvės žemėlapis ir turtingas nepriklausomas gyvenimas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, J.L. Collins tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Paprastas praturtėjimo kelias. Finansinės laisvės žemėlapis ir turtingas nepriklausomas gyvenimas“ perkama kartu