Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Vidinis lobis

4.1
(8 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,79 €
Kaina su kodu: 9,71 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-05-28 Greta

Knyga, kurios neišeina užversti neperskaičius.
Gyva. Tikra. Įkvepianti. Tinka ir mažiems, ir dideliems


2024-04-30 10.79 InStock
Į krepšelį 9,71 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Vidinis lobis" aprašymas

Živilė Buinevičiūtė - tai siela, gimusi Nepriklausomybės atkūrimo Lietuvoje metais. Pakrikštyta 1991 metų sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų, dieną. Živilės esybė kalba ne apie kovą, o apie vidinę laisvę, kuri yra varžoma mūsų įsitikinimų, įpročių, baimių ar primestų socialinių normų. Živilės kelias - meilės kelias. Jos siela pasirinko vaikus, jų harmoningos asmenybės vystymą. Kartu su meile, muzika, kūryba, lavinama vaizduote bei vertybėmis ji trokšta atverti vaikų unikalų vidinį pasaulį. Ji nori bendradarbiauti su tėvais ir padėti vaikams tikėti stebuklais.

Išreikšta kūryba - tai pomėgis, kuris atskleidžia vaiko unikalumą. Kiekviena siela turi atskirą pasaulį, pasirinktą likimą ir yra unikali, tad svarbu ją maitinti šviesa bei meile, nesipriešinti ir atsiduoti jūros bangai. Vidinis lobis - tai tuštuma, kai niekas neslegia tavo sielos, kai protas nekalba, o kvėpavimas yra gilus ir laisvas.

Apie knygą "Vidinis lobis"

Laukinės gamtos apsuptyje stovėjo septyni mediniai nameliai. Jie švietė skirtingomis vaivorykštės spalvomis ir kiekvienas slėpė po spalvingą istoriją. Septyni - stebuklingas skaičius: savaitė turi septynias dienas, yra septyni muzikos garsai, septynios vaivorykštės spalvos ir tiek pat pasaulio stebuklų. Mergaitė vardu Ema visada norėjo paliesti vaivorykštę ir pajusti kiekvieną spalvą. Taigi šiuose nameliuose Ema susipažins su paslėptomis vertybėmis, atras būdų bei praktikų, kaip įveikti baimes, ir atsikratys slegiančių lyg akmuo jausmų. Ji gyvens gamtoje, suvoks jos gyvybės paslaptis. Kiekviename namelyje ras paruoštas užduotis, kurias įveikus laukia stebuklas.Kiti taip pat domėjosi


2021-10-13

Vidis lobis, tai tikrai netustuma. Tustumos paieskos, tai cia rytu filosofiju didzioji ismintis.

Keista, kad minima autores kriksto diena. Neva, ji butu Dievo didele pasekeja. Neapsigaukite. Dabar daug save laikanciu kouceriais, guru ir kuo tik nori. Knygu isleista tokiu pilna, apie saviugda. Taip tame yra nemazai geru, izvalgiu dalyku. Bet jie neveda prie Dievo. Tik viska labai sudievina. Dieviskos energijos, visatos energijos ir kt. Nes nera pazine gyvojo Dievo, kuris geba keisti zmones kardiniai. Jei jie pasiduoda Dievo keiciami. Jis geba perkeisti prota ir atvesti i tikra pilnatve. Pats to ieskau 2 metus. Ir pazystu, kas ieskojo keleta, ar net keliolika metu. Galu gale radau, kaip ir tie zmones tiesa. New age, tai yra falsifikatas tiesos. Nutuscia tiesa, o ta kuri veda i amzinybe. Per 29 gyvenimo metus nebuvo jautes nieko panasaus, kuomet Jezu, kuris mire ir prisikele ispazinau savo gyvenime kaip gelbetoju, kuris pasiaukojo uz mane, jog tureciau sutaikinima su Dievu. Yra laida “Is mirties i gyvenima” kuria transliuoja per xfm. Taip pat irasu yra youtube. Ten daugybe zmoniu liudija apie savo gyvenima, kuomet buvo be Jezaus ir paskui atejo pas ji. Jezus buvo pasakes, kad jis kelias tiesa ir gyvenimas ir niekas nenueina pas Teva, kaip tik per mane. Tad zenkite drasiai ir jis jus atgaivins, prikels naujam gyvenimui. Ieskokite Dievo karalystes, visa kita bus prideta.

2019-06-02

2019-05-28

Knyga, kurios neišeina užversti neperskaičius.
Gyva. Tikra. Įkvepianti. Tinka ir mažiems, ir dideliems

2019-05-25

Pirkau knygele savo duktereciai. Skaitant ja jautesi, kad daug meiles ideta ja rasant. Graziai, sklandziai, tiesiog plaukianciai parasytas tekstas, skatinantis vaikus pazinti save, kitus ir aplinka.

2019-05-23

Mūsų mokykloje renginys jau užsakytas trečiadieniui :)Prieš Kalėdas tėvai vaikams perskaitė ne vieną pasakėlę. Vaikams labai patiko knyga ir jie su nekantrumu laukia Živilės B. knygos pristatymo, susitikimo su autore.

2019-05-23

Įdomi, vertinga knyga. Manau ji skirta ne tik mokiniams, bet ir visai šeimai. Ją noriai skaitėme kartu su vaikais, aptarėme dvasines vertybes, suradome atsakymus, sprendžiant gyvenimiškas situacijas. Teko dalyvauti Živilės renginyje-pristatyme Kaune. Autorė gražiai bendrauja su vaikais, valdo daug muzikinių instrumentų. Manau
mokykloms ir vaikų darželiams būtų netradicinis, įdomus renginys.

2019-05-22

Pasakele, pamokanti tiek mazuosius tiek vyresnius. Silta, tyra, patenkanti i skaitytoju sirdis.

2019-05-21

Harmoningos pasakos. Tai pasakos verciancios susimastyti ne tik maziesiems, bet ir suaugusiems.

Parašykite atsiliepimą apie "Vidinis lobis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos paaugliams ir jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vidinis lobis", kurį pristato Živilė Buinevičiūtė. Siūlome ne tik išsamų "Vidinis lobis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Živilė Buinevičiūtė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vidinis lobis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vidinis lobis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vidinis lobis" perkama kartu