0

Viena pelė, dvi katės

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 8,29 €*
Sutaupote: 1.30 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Viena pelė, dvi katės

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 18x18, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 8
  • ISBN ar kodas: 9786094403873

2020-12-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Viena pelė, dvi katės" aprašymas

Viena pelė, dvi katės, trys ruoniai, keturi šikšnosparniai… Mokykitės skaičiuoti iki 10 versdami puslapius ir traukdami slankiąsias korteles! Kartoniniai lapai, patogus formatas, spalvingi gyvūnų paveikslėliai ir ištraukiamos kortelės sudomins mažylį ir padės jam smagiai mokytis skaičiuoti.

Parašykite atsiliepimą apie "Viena pelė, dvi katės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kartoninės knygutės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Viena pelė, dvi katės, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Viena pelė, dvi katės aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Viena pelė, dvi katės. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Viena pelė, dvi katės dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Viena pelė, dvi katės" perkama kartu