0

Vienos brolija

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vienos brolija

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 440
  • ISBN ar kodas: 9786090126431

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vienos brolija" aprašymas

Intriguojantys siužeto vingiai Ingaro Johnsrudo trileryje "Vienos brolija" verčia persvarstyti gėrio ir blogio kovos prasmę. Ribos tarp šių dviejų priešingų polių nusitrina, o vieno atsakymo, kas yra tiesa, nebelieka.

Oslo policijos skyriaus vyresnysis inspektorius Fredrikas Beieris imasi tirti žymios Norvegijos politikės Kari Lizės Vetrės dukters ir anūko dingimo bylą. Netrukus paaiškėja, kad pradingusi moteris su vaiku kelerius pastaruosius metus priklauso religinės sektos „Dievo šviesa“ bendruomenei, kuri skelbia apie neišvengiamą degradavusio pasaulio pabaigą.
Vos pradėjus paiešką Oslo priemiestyje įsikūrusios sektos nariai ir vadovas nužudomi, o moterys ir vaikai pranyksta be pėdsakų, tačiau rūsyje policijos aptikta moderni laboratorija rodo, kad šioje byloje primygtinai peršamais atsakymais tikėti negalima.

Sekdami žudiko pėdsakais policijos tyrėjas F. Beieris su naująja partnere Kafa atskleidžia vis daugiau nerimą keliančių detalių.
Kieno įsakymus vykdo religinės sektos vadovus negailestingai medžiojantis žudikas?
Kokie yra tikrieji „Dievo šviesos“ tikslai ir užmojai?
Kas sieja Antrojo pasaulinio karo metais koncentracijos stovykloje nežmoniškus bandymus atlikusius mokslininkus ir šių dienų Norvegijos politikus?

Iš norvegų kalbos vertė Saulė Ilgiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Vienos brolija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vienos brolija, kurią skaitytojams dovanoja Ingar Johnsrud. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ingar Johnsrud su knyga Vienos brolija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vienos brolija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ingar Johnsrud. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vienos brolija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vienos brolija" perkama kartu