NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Vilko spąstai

Kaina: 20,99 €
Kaina su kodu: 18,89 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 20.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vilko spąstai" aprašymas

Jei norvegui pasiseks, jis gali pakeisti karo eigą... Bet ar jam pavyks tai padaryti? Tarptautinio bestselerio „Kapas jūroje“ autorius Aslak Nore kviečia į nepaprastą Antrojo Pasaulinio karo istoriją „Vilko spąstai“.

Jaunas norvegas Henris Stormas, 1936 m. Berlyno olimpinių žaidynių sidabro medalininkas, kilęs iš nacistinei Vokietijai itin prijaučiančios šeimos, susižavi nacionalsocialistinėmis idėjomis ir kova su bolševizmu. Kupinas drąsos ir jaunatviško ryžto, jis įstoja į SS ir iškeliauja į Rytų frontą, Ukrainą. Tačiau ten patirtas siaubas priverčia ne tik pamatyti nacizmą visu baisumu, bet ir apskritai suabejoti žmogiškumu karo fone...

1942 m. vasara. Henris ką tik parsivežė iš fronto Geležinio kryžiaus apdovanojimą ir tvirtą nuostatą, kad karas turi baigtis. Osle jis bando susisiekti su pasipriešinimo dalyviais, pateikdamas jiems informaciją apie naują vokiečių kuriamą ginklą. Gavęs netikėtą pasiūlymą tęsti studijas Vokietijoje, jis supranta gavęs galimybę pasitarnauti pasipriešinimo judėjimui.

Tuo pat metu Vokietijoje SS karininkas Verneris Zorgė gauna užduotį iš paties Himlerio: manoma, kad pačiuose aukščiausiuose vokiečių sluoksniuose britai turi šnipą slapyvardžiu Grifenas, kuris sąjungininkams nutekina informaciją apie slapčiausią nacių programą – itin galingas V-2 raketas, kurioms lemta pakeisti Pasaulinio karo eigą. Vernerio darbas – atskleisti to šnipo tapatybę. Kai vokietis supranta, kad norvegas gali jį nuvesti pas Grifeną, paspendžia jam spąstus – jais tampa gražuolė lenkė dviguba agentė. Susikirtus jos, Henrio ir kitų istorinių asmenybių keliams, prasideda mirtina medžioklė...

Aslak Nore (g. 1978 m.) – šiuo metu bene populiariausias Norvegijos rašytojas, bestselerio „Kapas jūroje“ ir jo tęsinio „Arkties nuotakos“ autorius. Pats tarnavęs elitiniame Telemarko batalione Bosnijoje, rašytojas aistringai studijuoja Antrojo pasaulinio karo istoriją ir savo kūriniuose meistriškai supina fikciją ir tikrus istorinius įvykius. Šįkart jo dėmesio centre – pirmosios pasaulyje balistinės raketos išradimas ir kino ekrano intrigos verti šnipų žaidimai. Rezultatas – puikus, jaudinantis ir įtraukiantis istorinis romanas apie lemtingus Antrojo pasaulinio karo įvykius.


  • Pavadinimas originalo kalba: Ulvefellen
  • Autorius: Aslak Nore
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094846892
  • Vertėjas: UAB „Knygų ministerija“

Parašykite atsiliepimą apie "Vilko spąstai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vilko spąstai", Aslak Nore. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aslak Nore su knyga "Vilko spąstai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vilko spąstai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aslak Nore. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vilko spąstai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vilko spąstai" perkama kartu