NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Vilniaus maldos namai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 3.99 SoldOut

Knygos "Vilniaus maldos namai" aprašymas

"Per ilgus šimtmečius Vilniaus miestas daug kartų buvo griaunamas, deginamas, naikinamas įvairių užkariautojų, gaisrų, marų, tačiau kiekvieną kartą vėl kildavo iš pelenų ir su naujos, to laiko architektūros bruožais nušvisdavo dar gražiau ir įvairiau. Vilniuje ne tik kilo bažnyčių bokštai, bet ir pats miestas iš Neries ir Vilnelės slėnio užlipo ant kalvų ir nusidriekė toli į šiaurę bei vakarus.

Vis dėlto naujųjų statybų aukštuminiai namai nenustelbė Senamiesčio bažnyčių ansamblio. Juk tai - gražiausia panorama, ar žvelgtum nuo Gedimino kalno, ar nuo Karoliniškių kalvų.

Nuo vaikystės pamilęs Vilniaus senamiestį, nutariau nuotraukomis įamžinti dar esamas šventoves, iš įvairių šaltinių surinkti jų trumpą aprašymą.

Šį albumėlį skiriu paprastam skaitytojui kaip pažintinę medžiagą apie Vilniaus bažnyčias ir kitas šventyklas.

Šiuo metu yra:

Katalikų bažnyčių ir koplyčių: veikiančių - 30; dar uždarytų - 9.

Cerkvių: veikiančių - 10; dar uždarytų - 4.

Kitų religijų bažnyčių ir maldos namų - 9.

Už paramą ir organizacinį darbą, leidžiant knygą esu labai dėkingas Giedriui, Rimantui, Birutei Šiaudiniams, Danutei, Mindaugui ir Algiui Bilkiams, Skaidrei Dervinienei, Antanui Panavui, „Diemedžio" leidyklai, visiems parėmusiems, patarusiems, suteikusiems įvairios informacijos.

Prašom atleisti, jei rasite netikslumų."

Vytautas Šiaudinis


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus maldos namai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vilniaus maldos namai", Vytautas Šiaudinis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Šiaudinis su knyga "Vilniaus maldos namai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vilniaus maldos namai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Šiaudinis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vilniaus maldos namai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vilniaus maldos namai" perkama kartu