NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Vilniaus vyskupas kunigaikštis Ignas Jokūbas Masalskis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 13.68 SoldOut

Knygos „Vilniaus vyskupas kunigaikštis Ignas Jokūbas Masalskis“ aprašymas

Viktoro Petkaus “Vilniaus vyskupas kunigaikštis Ignas Jokūbas Masalskis” – tai pirmasis mokslinis veikalas lietuvių kalba, kuriame labai kruopščiai, visapusiškai ir objektyviai nušviesta vyskupo Ignoto Masalskio asmenybė, bažnytinė ir valstybinė veikla bei jo tragiška žūtis. Šio leidinio šviesoje vysk. I.Masalskis iškyla kaip Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės patriotas, doras jos ir unijinės valstybės (Respublikos) veikėjas, mokslo bei kultūros Lietuvoje ir Respublikoje puoselėtojas, baudžiavos panaikinimo propaguotojas, daugelio naujų parapijų steigėjas…

  • Autorius: Viktoras Petkus
  • Leidėjas: Petro ofsetas
  • Išleidimo metai: 2000
  • Knygos puslapių skaičius: 303
  • Formatas: 20x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-824-73-7

Parašykite atsiliepimą apie „Vilniaus vyskupas kunigaikštis Ignas Jokūbas Masalskis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Vilniaus vyskupas kunigaikštis Ignas Jokūbas Masalskis“, Viktoras Petkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Viktoras Petkus su knyga „Vilniaus vyskupas kunigaikštis Ignas Jokūbas Masalskis“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Vilniaus vyskupas kunigaikštis Ignas Jokūbas Masalskis“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viktoras Petkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Vilniaus vyskupas kunigaikštis Ignas Jokūbas Masalskis“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Vilniaus vyskupas kunigaikštis Ignas Jokūbas Masalskis“ perkama kartu